Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ibiza referance 1.4 85 hp hakkında sorular

hahaha mesajımdan sonra gelince bana sandım :D donanım haberede üye değilim nası yani dedim :D

hiç rastlamadım ama 2.el tsi leonlara? 0 larının fiyatları oldukça pahalı ona yetişemiyoruz maalesef. bagaj ise ailecek inceledik bizimkiler yeterli dedi çok büyük değil de idare eder dediler :)
Valla internetteki fiyatlara pek aldanmamak lazım.
Geçenlerde bir tanesiyle pazarlık yapmıştım.
Hatırladığım kadarıyla 50 bindeydi 1 parça lokal boya vardı. Adam telefonda 28 bin TL gibi bir fiyata inmişti.

merhaba kayadibi hilal ben araç almayı düşünürseniz yardımcı olurum 0216 365 17 14

teşekkür ederim :)

ohohoo hocam ben 2006 dan beri üyeyim önce xbox bölümünde açtığın başlıkları biliyorum sonra seat bölümündede denk geldim son zamanlarda :D:D:D

xbox tam bi olay benim için ya :D
Valla internetteki fiyatlara pek aldanmamak lazım.
Geçenlerde bir tanesiyle pazarlık yapmıştım.
Hatırladığım kadarıyla 50 bindeydi 1 parça lokal boya vardı. Adam telefonda 28 bin TL gibi bir fiyata inmişti.

fiyat baya iyiymiş leon buldum ama iki kapılıydı . konyada da 2.el bulmam baya zor görünüyor tsi leonlardan 2. el

3 haftadır aracımı kullanıyorum.Gayet memnunum fakat Benim araçla ilgili tek sorunum 1 depo benzinle(160 tl ) şehir içinde 450 km yol yapabildim.Aynı araçtan arkadaşımda da var şehir dışı ve şehir içi 1 depo ile 600 km yapmışlar.Bende niye böyle oldu anlamadım.Çok da anlamıyorum açıkcası aracın benzin yakışı normal mi çok mu ?

Konu ile ilgili tecrübeleri olan arkadaşlardan bilgi verecek olan olursa çok mutlu olacağım.

Geri
Üst Alt