Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Model Leon 1.6 TDİ DSG 120.000 km ağır bakımı

okan44

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba öncelikle aranızda yeniyim aracımı da yeni aldım sayılır yardımınıza ihtiyacım var :) araç 114bin km'de..daha önce ne zaman bakım yapıldığı bilinmiyor o yüzden ağır bakıma sokmak istiyorum.. Ankara da yaşıyorum bakımı yaptırmak için yer önerisi verebilecek olan var mı veya serviste mi yaptırmalıyım? Daha önce yaptırmış arkadaşlar ortalama ne kadar masraf oluyor yardımcı olursanız bana sevinirim teşekkürler :)

Aracın garantısı yoksa serviste yaptırma pahalıya cıkar seat özel servisler bosch servisleri öneririm istanbulda olsan cok iyi ustalarımız vardı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anladım..peki servis dışında yaptırılınca ortalama ne kadar ücreti bilginiz var mı?

anladım..peki servis dışında yaptırılınca ortalama ne kadar ücreti bilginiz var mı?
Serviste vereceğin paranın yarısını ödersin hele ki bütün malzemeleri kendin alıp sadece ustaya değiştirirse 50tl işçilik ödersin malzemeler de 250-300tl arası tutuyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt