Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon stylance , 2012 cupra r tampon

Erdem34

Kayıtlı Üye
2011 leon stylance aracima 2012 cupra r delikli on tampon takmayi dusunuyorum aracima uyar mi? herangibi bir islem yapilmasi gerekiyor mu ve serviste tampon boya sis kapaklari izgaralar falan fiyat olarak ne kadar cikar bilgisi olan paylasirsa sevinirim. Tesekkurler iyi forumlar.

Istedigim tampon resimde mevcuttur.20180117_210032.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2011 leon stylance aracima 2012 cupra r delikli on tampon takmayi dusunuyorum aracima uyar mi? herangibi bir islem yapilmasi gerekiyor mu ve serviste tampon boya sis kapaklari izgaralar falan fiyat olarak ne kadar cikar bilgisi olan paylasirsa sevinirim. Tesekkurler iyi forumlar.

Istedigim tampon resimde mevcuttur.Ekli dosyayı görüntüle 17357

Cupra tamponun olması gerekli makyajlı kasa modele tam uyum sağlıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Istedigim tampon resimde mevcuttur.Ekli dosyayı görüntüle 17357

Cupra tamponun olması gerekli makyajlı kasa modele tam uyum sağlıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Ben de uzun süredir arayış içerisindeyim,serviste çok pahalıya çıkıyor malesef sırf ön tampon birkaç ay önce 3 bin civarı tutuyordu vazgeçtim..Şu aralar daha da pahalanmıştır malum euro ateş pahası..

Geri
Üst Alt