Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon ses sistemi

bende 30 luk var 1100 w biraz fazla gelio mid taktırmayı düşünüyorum, ama 25lik ideal olur araç hoparlörleriyle..

bence ayriyetten bagajında yer warsa 2 tanede hopörler alabilirsin çünkü sadece bas müziği boğabilir :)

hertz marka bas war batlatmıştım eğer yapılabiliosa çöpe gitceğene sen kullan ben yeni aracıma bağlattrmayı düşünmüorm..

25 lik basın boğacağını zannetmiyorum, Leonun orj.ses sitemi güzel yeterli olur bence..

jacklı bass kutusu çift bobin girişli bass alın derim. Tarık tüp varsa biraz olmayabilir bagaja.. Ayrıca Serhatın dediği gibi kesinlikle kapıları söktürmeyin sonrasında ses geliyor cukurlarda vs sırf o yüzden sokturmedim. İbrahim kablolar kafamı kurcalıyor dedin de ne gibi kurcalıyor kablolar hiç gorunmuyor ki :)

ya bu kabloları döşemenin altından çekiolar ya döşeme sökülmesi filan canımı sıkıo saglam yapan bi yer bulmam gerek

aracın kendi hoparlörlerinide anfiye bağlatsam nasıl olur ses yeterli değil gibi ya da component eklesem mi??:confused:

ne yaparsanız yapın herseyı kaskoya işletın aman dıyeyım hırsızlara dıkkat dun aksam benı zıyaret ettıler

ya bu kabloları döşemenin altından çekiolar ya döşeme sökülmesi filan canımı sıkıo saglam yapan bi yer bulmam gerek

mecbur.. ne kadar kaliteli çekerse çeksin orası kalktımı bi kez daha eskisi gibi olmaz.

aracın kendi hoparlörlerinide anfiye bağlatsam nasıl olur ses yeterli değil gibi ya da component eklesem mi??:confused:

olmaz demişlerdi bana bende bağlatmadım yakar dediler :)

Geri
Üst Alt