Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 model seat ibiza elegance benzin /lpg yardım

cnone

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaslar 4 gün önce 2010 model seat ibiza 1.4 elegance benzin /lpg arac satin alarak scw ailesine ben de dahil oldum .
Izmirde yasiyorum aracim 65 bin km de suan oncelikle yag ve filtre bakimlari icin ne marka onerirsiniz ayrica izmir icin ozel servis tavsiye ustalariniz varmidir ?
(Internette yag icin mobilin iki cesidini gordum fakat anlam veremedim arasindaki fark nedir ?
Mobil super 3000 fe 5w 30
Mobil 1 esp 5w30 dpf araclara uygun ?)

Merhabalar arkadaslar 4 gün önce 2010 model seat ibiza 1.4 elegance benzin /lpg arac satin alarak scw ailesine ben de dahil oldum .
Izmirde yasiyorum aracim 65 bin km de suan oncelikle yag ve filtre bakimlari icin ne marka onerirsiniz ayrica izmir icin ozel servis tavsiye ustalariniz varmidir ?
(Internette yag icin mobilin iki cesidini gordum fakat anlam veremedim arasindaki fark nedir ?
Mobil super 3000 fe 5w 30
Mobil 1 esp 5w30 dpf araclara uygun ?)
Kalıcı ve aktif olman dileğiyle Aileye Hoş Geldin Tekin. Aracın hayırlı olsun.
İzmirden @bora55 yardımcı olabilir...

Kalıcı ve aktif olman dileğiyle Aileye Hoş Geldin Tekin. Aracın hayırlı olsun.
İzmirden @bora55 yardımcı olabilir...
Tesekkur ederim herkese kazasiz sürüşler dilerim .
izmirden arkadaslar varsa usta parca temini konusunda onerilerini paylasirlarsa mutlu olurum :)

Geri
Üst Alt