Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon teyp ipucu

Benim bildigim makyajsız kasanın tümünde sadece aux girişi vardı o'da el freninin yanında çakmağın 5 cm kadar arkasında :)

Bunun dışında bi soket girişi falanmı var yiğit merak ettim ?

Benim bildigim makyajsız kasanın tümünde sadece aux girişi vardı o'da el freninin yanında çakmağın 5 cm kadar arkasında :)

Bunun dışında bi soket girişi falanmı var yiğit merak ettim ?

bende usb var ama opsiyon oluyor.usb olanlardada aux yok.ön yolcu altındaki gözde sola yapışık dikey şekilde girişi.yigit sende var mı usb ? gerçi o giriş double dan sonra iptal oldu benim ipod varken radyoya ne gerek var :)

Nasıl alttaki kapaklı eşya gözünde mi?

evet abim.. :)

bende usb var ama opsiyon oluyor.usb olanlardada aux yok.ön yolcu altındaki gözde sola yapışık dikey şekilde girişi.yigit sende var mı usb ? gerçi o giriş double dan sonra iptal oldu benim ipod varken radyoya ne gerek var :)

Timur'um USB sanki katalogda var yazıyodu ama tek bi katalog üretilmiş olması muhtemel olduğundan olmasa bile yazıyo da olabilir..yarın bakarım hiç bakmadım çünkü..

alt kapakta yok benim bildiğim kadarıyla...

Bağlıyorum ama bir türlü şarkı dinleyemiyorum yeni konu açıpda sormakta istemiyorum :(

serbay normal usb yi double ı takmadan önce ipod takarak kullanmakta güçlük çekmiştim.usb si o kadar akıllı değil.mesela ben ipod bagladıgımda aux a geçtigimde şarkı isimleri zaten görülmüyor birde çok acayip mesela şarkıları buluyor karışık içinden track 1-2-3.... 60 diye fakat track 1 mesela 10-15 dk çalıyor bir şarkı içermiyor komple 7-8 şarkıyı birleştirip ard arda çalıyor birde tekrar dan şarkıyı kesinlikle bulamıyon forward veya reverse yaptıgında da kafayı yiyordu :D belki makyajlılarda degişmiştir ama makyajlıda bu şekildi. iphone da denemedim ama tahminim onda hiç bulamaz sadece belki şarj eder :p

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

Timur'um USB sanki katalogda var yazıyodu ama tek bi katalog üretilmiş olması muhtemel olduğundan olmasa bile yazıyo da olabilir..yarın bakarım hiç bakmadım çünkü..
yigitim belki 2009 lara özeldir seninde 2009 du sanırsam.menüdede usb yazıyor yanlız geçişlerde gözüne takılmış olması lazım ;) bende mesela benim sürücü koltugunun altındada göz var bizden öncekilerde yok galiba ben oraya benim double ın ipod girişini uzattım kabloyu oraya kızak yaptırdım içinede çok orjinal bir şekilde sürgülü çek-tak flexible kullanabiliyorum tavsiye ederim :)

Makyajlıda usb bellek taktım , klasör klasör ayırıyo , ana klasör ve alt klasörleri olarak , istedigin kadar alt klasör açabilirsin hepsini görüyo.

Geri
Üst Alt