Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.4 TSI yeniden yorumlandı... :=] (Full Modifiye)

Can teşekkürler,

Orjinale dokunmuyor derken birşey sökmüyor üstüne monte ediyor fiyatını yazmıştım daha önce 600 TL civarı

Aracın maşallahı var hemen hemen kafamdakilerle aynı tabiki benim masraf biraz daha az olacak fr olduğu için en büyük sıkıntım jant bir türlü karar veremiyorum onuda halledersem daha araç gelmeden herşey hazır :)

Allah kaza bela vermesin güle güle kullan Bu arada ben olsam diyeceğim konu arka spoiler siyah olabilirdi ayrıca cupra panjur ve ön tampon altı beyaz ve altına lip diyebilirim :eek:key:

serbay müthiş olmuş tek eksik yazılım heralde tabi bu arada resimleri çeken mayham kardeşin eline sağlık leon bir hastalık çaresi yok yaşayacağız.

Aracın maşallahı var hemen hemen kafamdakilerle aynı tabiki benim masraf biraz daha az olacak fr olduğu için en büyük sıkıntım jant bir türlü karar veremiyorum onuda halledersem daha araç gelmeden herşey hazır :)

Allah kaza bela vermesin güle güle kullan Bu arada ben olsam diyeceğim konu arka spoiler siyah olabilirdi ayrıca cupra panjur ve ön tampon altı beyaz ve altına lip diyebilirim :eek:key:

Lip begenmiyorum tsk ediyorum ayrıca :=)

serbay müthiş olmuş tek eksik yazılım heralde tabi bu arada resimleri çeken mayham kardeşin eline sağlık leon bir hastalık çaresi yok yaşayacağız.

aynen yazılım eksik İstanbula defalarca geldim geçen haftada oradaydım ama bi türlü hafta içi gelmedim aylardır.. chip yapan arkadaş hafta sonu calısmıyor onuda yaptıracagım inş

Geri
Üst Alt