Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 İbiza Cupra Testing & 0-110 & Tanıtım videoları..

kardesim onu bende duydum ama o rakam bu araclar için deil ornegin palio cup leon cup araclar içindir. ozaman ole olsaydı araca 5 kişi bindir 90 kg den 65 hp kaybolmus oluyorki bu mumkun deildir zamanında benarastırmıstım bunu hatta eurosporttaki spiker demişti...

o arabaya 90 kilo 5 kişi bindir gidemezsin zaten. aynen o bahsettiğin güç kaybını yaşarsın golf gti da

o arabaya 90 kilo 5 kişi bindir gidemezsin zaten. aynen o bahsettiğin güç kaybını yaşarsın golf gti da
450kg ek ağırlık arabayı yerine çiviler be :D
Burda Ankara'da orjinalinden 120kg hafifletilmiş bi Z4 M var. Araçta sadece düz boru var. Standartıyla alakaları olmuyo abi gidişlerinin.

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

evt gitmez ama sence arac atıorum 150 hp ise 85 hp ye dusermi? gerci her arabada deişir bu iş
Zaten araç gücü düşmüyo. Motorun gücü sabittir üzerindeki ağırlıkla değişmez. Bunu gözünün önünde şöyle canlandır:
Aynı aracın 85hp'siyle aynı giderler.

450kg ek ağırlık arabayı yerine çiviler be :D
Burda Ankara'da orjinalinden 120kg hafifletilmiş bi Z4 M var. Araçta sadece düz boru var. Standartıyla alakaları olmuyo abi gidişlerinin.

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

Zaten araç gücü düşmüyo. Motorun gücü sabittir üzerindeki ağırlıkla değişmez. Bunu gözünün önünde şöyle canlandır:
Aynı aracın 85hp'siyle aynı giderler.

arabayı civiler tabiki ama sen bana ole bişi yap 85 hp ye dustugunu ispatla ben sana arabamın anahtarını bırakıyım bukadar net konusuorum... zamanında cok arastırmıstım bu konuyu 7kg=1hp kuralı cup araclarında gecerlidir...

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:47 ----------

neyse arklar muhabbetinize doyum olmaz çift kişilik yatagım beni bekler grşmk uzere yarın bir baska konu uzerinde tartısmada...

evet tam ben diyecektim. herkese iyi geceler. yarın foruma giren pek olmaz. herkesin yeni yılını kutluyorum. kendinize iyi bakın

arabayı civiler tabiki ama sen bana ole bişi yap 85 hp ye dustugunu ispatla ben sana arabamın anahtarını bırakıyım bukadar net konusuorum... zamanında cok arastırmıstım bu konuyu 7kg=1hp kuralı cup araclarında gecerlidir..
Cupra2 Türkiye'ye Seat Cup için 50 adet gelmiştir. Bu bindiğim arabayı Cup aracı yapar mı?

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

Ayrıca Cupra'nın açılımı, Cup Racer'dır.

En azından henüz binmediğim bir araç hakkında yorum yapmıyorum :)

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

Ben o speclerdeki Golf'ün kısa şanzımanlısıyla denedim Mehmet Abi.. Cupra2'ye binmek, bakımlı temizine binmek herkese nasip olmuyo. İnsanlar ya gördüğü ölü Cupra2'lerle kıyaslıyo ya da bilmeden yorum yapıyo.

Dediğin Golf 3 Gtı Eğer Gri'ise O arabada sadece Kısa şanzıman var aracın sahibini tanıyorum namı değer G60 Osman :)

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

Geçenlerde Chipli,Filtreli, Kia Ceratoyla denedim araba yaklaşık 155-160 hp civarında dediler araçlarda 3'er kişi var ceratonun sahibi teke tek denemiyelim fark çok olur dediği için 3'e 3 denedik adamın arabası için 3 kişi bişey kaybettirmez turbo var imkan var ama benim aracım için 3 kişi cidden büyük kayıp :)

http://www.youtube.com/watch?v=0Q61QPRvWTo

Cupra2 Türkiye'ye Seat Cup için 50 adet gelmiştir. Bu bindiğim arabayı Cup aracı yapar mı?

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

Ayrıca Cupra'nın açılımı, Cup Racer'dır.

cup racer oldugunu biliorumda snn aracın ozaman tek koltuklu ve içinde roll barlarmı war? madem cup arabası

cup racer oldugunu biliorumda snn aracın ozaman tek koltuklu ve içinde roll barlarmı war? madem cup arabası

Tek koltuklu ve rollbar olunca 7kg için 1hp mi kaybediyo araba :)

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

Dediğin Golf 3 Gtı Eğer Gri'ise O arabada sadece Kısa şanzıman var aracın sahibini tanıyorum namı değer G60 Osman :)
Yok araç o araç değil.
Turbo arabada da ağırlık iyi değildir atmosferik arabada da. İkisi için farkeden bişey yok.
Kia Cerato'yu geçmişsiniz diye aracınız iyi gidiyo dememi beklemiyosunuz herhalde.

Geri
Üst Alt