Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 ibiza

Efass

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Yeni üyeyim. 2009 model ibizaya bakıyorum. Nasipse ilk aracım olacak o yüzden biraz çekimser yaklaşıyorum. Bi tane buldum. 1.4 benzinli elegance model hiç lpg takılmamış 110 binde ağır hasar kayıtlı(hasar miktarı yok)
Tavan hariç boyalı. Ön kaput sol çamurluk ve kapılar değişmiş.

Almayı düşünüyorum. 1.4 olması performans anlamında tatmin eder mi. Çoğunlukla şehiriçi kullanıcam. Şehirlerarası yolda rampalarda durumu ne olur. Parça ve servis ağı nasıldır parça fiyatları özellikle. Kronik arızası var mıdır

Şimdiden cevaplar için teşekkürler

Bende seat almadan önce çok çekimserdim bilmeyenler alma çok dediler araştırdım aldım çok şükür memnunum ama ağır hasarlı araç ne alırsan al illaki birşey çıkar hayırlı sı olsun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Neler çıkabilir

Bence bu dediğin araç alınmaz. Ne çıkacağı belli değil. Daha temizine bakmakta fayda var.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Fiyatı çok cazip geldi.

25 bin kredi çekicem. Daha fazlasını da alamam ödeme açısından.

1.4 olması sıkıntı yapar mı

Agır hasar kayıtlı kesinlikle almayın hem kasko yapamazsınız hemde son sahibi olma ihtimaliniz oldukça yüksek

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt