Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Leon Stylance Baskı Balata Hk. Yardım...

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Aracımın baskı balatası bitiyor. Üzerinde fabrika çıkışı hangi marka model mevcut teknik bilgiye ihtiyacım var. Ücreti nedir ? Ankara da kim ne kadara yapar ? Değişim uzun sürermi ? Bilgi verirseniz sevinirim. Yardımınız için teşekkürler...

Arkadaşlar merhaba,
Aracımın baskı balatası bitiyor. Üzerinde fabrika çıkışı hangi marka model mevcut teknik bilgiye ihtiyacım var. Ücreti nedir ? Ankara da kim ne kadara yapar ? Değişim uzun sürermi ? Bilgi verirseniz sevinirim. Yardımınız için teşekkürler...

Yanlış hatırlamıyor isem luk marka olması lazım net fiyatını bilmiyorum genelde ustalar da üzerinden çıkan markaya göre takarlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar baskı balata bitti ve yolda kaldım.Çekici vsss
Üzeinden çıkan zasch marka bende aynı markayı taktırdım. 900 tl baskı balata 300 tl işçilik. 1200 tl
AN-KA VOLKSWAGEN 1342,SK İVEDİK.

Geri
Üst Alt