• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2008 Leon 1.6 Stylance için önerileriniz ?

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet
Nereden
Kayseri
Araç
Leon 1.6 Stylance
Bence ilk olarak 18 jant ve 3.5 yay almalısın
Kardeşim daha arabayı o kadar iyi tanımıyorum özellikleri neler neyi eksik neyi fazla araç 28 bin km de lpg bile yok araçta, belki yapmam gereken daha önemli birsürü şey vardır burdan öğrenirim benimki ufak dokunuslarla fazla para harcamadan birazcık renk katmak..

Baho61

Kayıtlı Üye
İsim
Mustafa
Nereden
Trabzon
Araç
Leon 1.6 Stylance
Kardeşim daha arabayı o kadar iyi tanımıyorum özellikleri neler neyi eksik neyi fazla araç 28 bin km de lpg bile yok araçta, belki yapmam gereken daha önemli birsürü şey vardır burdan öğrenirim benimki ufak dokunuslarla fazla para harcamadan birazcık renk katmak..
Benim fikrim o ufak dokunusları bosver jant yay al hicbir ufak dokunusla jant ve yayın havasını alamazsın

Km baya dusukmus kaca aldınız aracı hayırlı olsun bu arada

mehmetf

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
Kayseri
Araç
Leon 1.9 TDI Signo
Plaka
38 hu449
slm abiler kimse varmi benimde 2006 leonum var bir sorun var e kimse cozemedi acaba kronikmi basina gelen varmi lutfeb bir yardim edin bana

mehmetf

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
Kayseri
Araç
Leon 1.9 TDI Signo
Plaka
38 hu449
abi araci vitese takyigimda giderkn depraja ayagimi koydugum zaman titreesim hissediyorum ve birinci viteste kalkarken titreme yapiyor motor kismi buna herkes normal halti yiyo sorun nedir basina geln oldumu birde vites bosta olsa dahi gaza yuklndimde pedallrda titreme hissediyorum

Leon FR mk2

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
01 SG 390

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet
Nereden
Kayseri
Araç
Leon 1.6 Stylance
L.Locker Seat Leon 2006-2012 3D Havuzlu Paspas Fiyatı
Ürünü aldım kaliteli bir ürün fakat fotograftakinin aynı değil daha iyisi, tek fark yanları o kadar yüksek değil. Araca birebir uydu diyebilirim.
Birde krom egzoz ucu aldım oda gayet şık gösterdi fakat kafama takılan birşey var muaynede sıkıntı çıkıyorıyorlarmı egzoz ucundan dolayı ?

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt