Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Leon 1.6 Stylance için önerileriniz ?

Bence ilk olarak 18 jant ve 3.5 yay almalısın
Kardeşim daha arabayı o kadar iyi tanımıyorum özellikleri neler neyi eksik neyi fazla araç 28 bin km de lpg bile yok araçta, belki yapmam gereken daha önemli birsürü şey vardır burdan öğrenirim benimki ufak dokunuslarla fazla para harcamadan birazcık renk katmak..

Kardeşim daha arabayı o kadar iyi tanımıyorum özellikleri neler neyi eksik neyi fazla araç 28 bin km de lpg bile yok araçta, belki yapmam gereken daha önemli birsürü şey vardır burdan öğrenirim benimki ufak dokunuslarla fazla para harcamadan birazcık renk katmak..
Benim fikrim o ufak dokunusları bosver jant yay al hicbir ufak dokunusla jant ve yayın havasını alamazsın
[doublepost=1513670360,1513670289][/doublepost]Km baya dusukmus kaca aldınız aracı hayırlı olsun bu arada

Benim fikrim o ufak dokunusları bosver jant yay al hicbir ufak dokunusla jant ve yayın havasını alamazsın

Mevcut yayın sıkıntısı ne ? Jant Neyse de sağol..
[doublepost=1513777163,1513670616][/doublepost]Kocaa forumda kimseden ses yok gelmeyeli baya tenhalasmis buralar

slm abiler kimse varmi benimde 2006 leonum var bir sorun var e kimse cozemedi acaba kronikmi basina gelen varmi lutfeb bir yardim edin bana

abi araci vitese takyigimda giderkn depraja ayagimi koydugum zaman titreesim hissediyorum ve birinci viteste kalkarken titreme yapiyor motor kismi buna herkes normal halti yiyo sorun nedir basina geln oldumu birde vites bosta olsa dahi gaza yuklndimde pedallrda titreme hissediyorum

L.Locker Seat Leon 2006-2012 3D Havuzlu Paspas Fiyatı
Ürünü aldım kaliteli bir ürün fakat fotograftakinin aynı değil daha iyisi, tek fark yanları o kadar yüksek değil. Araca birebir uydu diyebilirim.
Birde krom egzoz ucu aldım oda gayet şık gösterdi fakat kafama takılan birşey var muaynede sıkıntı çıkıyorıyorlarmı egzoz ucundan dolayı ?

Geri
Üst Alt