• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2006 seat cordoba cruze kontrol arızası

Erşahan

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar 2006 seat cordoba 1.4 tdi stylance aracımın hız sabitleyici son zamanlarda sıkıntı çıkarmaya başladı, hız sabitleyici on-off tuşunu on konumuna getirip eksi tuşuna basıyorum hiç tepki vermiyo geçen fark ettim kolu uzun farları yanık konuma alınca yani ileri itince eksi tuşuna basınca çalışıyor fakat uzunları kapatınca devreden çıkıyo benim görüşüm kablo ve ya temas etmemesi gibi bir sorun olabilir ama genelde sizlerden bir yorum Öner’i bekliyorum

memet_one

VİP Üye
Administrator
Selamün aleyküm arkadaşlar 2006 seat cordoba 1.4 tdi stylance aracımın hız sabitleyici son zamanlarda sıkıntı çıkarmaya başladı, hız sabitleyici on-off tuşunu on konumuna getirip eksi tuşuna basıyorum hiç tepki vermiyo geçen fark ettim kolu uzun farları yanık konuma alınca yani ileri itince eksi tuşuna basınca çalışıyor fakat uzunları kapatınca devreden çıkıyo benim görüşüm kablo ve ya temas etmemesi gibi bir sorun olabilir ama genelde sizlerden bir yorum Öner’i bekliyorum
Eksi tuşuna değilde artı(+) tuşunu denediniz mi muhtemel kabloda sıkıntı vardır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Erşahan

Kayıtlı Üye
Eksi tuşuna değilde artı(+) tuşunu denediniz mi muhtemel kabloda sıkıntı vardır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Evet denedim orda da bazen oluyo bazen olmuyo mesela şimdi gene denedim eksi tuşuna bastım önce oldu kapatıp açtım olmadı yani kablo kopması ağır basıyo bence

Erşahan

Kayıtlı Üye
Bugün biraz uğraştım kesin koldan bi kablo temassızlık yapıyor acaba elektrikçi yle söksek kablo Leh’im kaynak falan yapabilirmiyiz

co2brix

Kayıtlı Üye
Eyyüp Bey merhaba;

Eğer ki şikayetiniz;
Farların açık olduğu zaman hız sabitleyicinin çalışmaması ve gösterge panelinde buji ısıtma uyarısının yanıp sönmesi ise, görmediğiniz dolaylı bir probleminiz de stop farlarınızın sürekli olarak yandığıdır.

Fren pedalı altındaki fren müşürünün değiştirilmesi ile problem çözülebilir.

Üst Alt