Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 cordoba stella 1.4

üzeyir

Kayıtlı Üye
Öncelikle selam arkadaslar benim sorum şu olacak aracimin aynalari ayarlanabilir aynalar fakat sorunum sol aynayi ayarlayabiliyorum evet ama sag aynayi ayarlamaya calistigimda sol aynada oynamaya basliyor yani kol sağ kademedeyken hem sag hemde sol ayna ayni anda hareket ediyor sebebini bilen yardimci olursa sevinirim tesekkurler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Teşekkür ederim yardımınız icin sagolun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle selam arkadaslar benim sorum şu olacak aracimin aynalari ayarlanabilir aynalar fakat sorunum sol aynayi ayarlayabiliyorum evet ama sag aynayi ayarlamaya calistigimda sol aynada oynamaya basliyor yani kol sağ kademedeyken hem sag hemde sol ayna ayni anda hareket ediyor sebebini bilen yardimci olursa sevinirim tesekkurler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Muhtemel düğmede sıkıntı vardır çıkma bakın yada elektrikçi baksın oksit te yapmış olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt