Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 Seat Cordoba 1.4 16V Setta 2. el araca computest

@LeonRider tek kapı düşünmüyorum

@CUPRA valla internette ve pazarda ki fiyatları görsen o fiyata çok iyi dersin

Bu arada arabadan tamamen vazgeçtim en önemli sebebi kullandığı arabayı tanımayan insanlardan araba almak istememem. Diğer sebepler ise ABS ve 2. Airbag olmayışı.

13.300 e komple boyalı 2003 yada 2004 bile dizel cordoba alırsın hatta stella değil signo alırsın 13.300 komple boyalı bir cordoba için normal fiyat dizel olsa kelepir olurdu ama dizel değilmiş.

Son durumu anlatayım. Stella sahibinden aracında ABS olup olmadığını tam olarak öğrenmesini istedim çünkü bu modellerde ABS opsiyonel olarak sunulduğunu öğrendim. 4 gündür arıyor ABS'yi bulursa arayacak beni.

13.300'e anlaşmıştık ama tek airbag ve abs'siz arabaya binemeyeceğimden sanırım iş yattı.

adam aracında abs olup olmadığını bilmiyor muymuş? bence bu bile yeterli bir sebep o kimseden araba alınmaması için..

ayrıca,araç komple boyalı yada bel altı boyalı değil arkadaşlar, "sadece bel altı boyaya ihtiyacı var" yazıyor..

Geri
Üst Alt