Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 cupra sag katlanir ayna calismiyor

Herhangi bir ses geliyor mu? Zorlanma vınlama gibi birşey var mı?
Disardan elektieik verdik gayet guzel katliyor. Ancak dugme komutlarindan tek tek komut verip baktigimizda elektirik gitmedigini gordukoncelik dugme deneyecegim cumartesi ins dugmedir. Tesisat saglam cunki

Disardan elektieik verdik gayet guzel katliyor. Ancak dugme komutlarindan tek tek komut verip baktigimizda elektirik gitmedigini gordukoncelik dugme deneyecegim cumartesi ins dugmedir. Tesisat saglam cunki
Geriye düğme kalmış o zaman. İnşallah öyledir. Tekrardan geçmiş olsun

Geriye düğme kalmış o zaman. İnşallah öyledir. Tekrardan geçmiş olsun
Insallah ismail hocam. Dugmeden cikmazsa cam motorunu degismem gdrekecrk tesisat ona baglo cunki
[doublepost=1469292999,1469183348][/doublepost]Ve mutlu son.
Sol aynami yenisini aldim taktim calismaya basladi sistem birindeki bozukluk ikisinide etkiliyormus meger. Cok mantiklo gelmedi ama su anda cok guzel calisiyor masallah diyim :)
Yazip yardim eden arkadaslara tesekkur ederim.

Geri
Üst Alt