Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 Toledo Sıgno ayna katlama arızası.

yakupersoy33

Kayıtlı Üye
Merhaba aracımdakı ayna katlama tusunu cevırdıgımde katlamıyor daha oncelerı sorunsuz katlıyordu bır haftadır katlamıyor hıc tepkı vermıyor başından boyle bır olay gecen yada tecrubesı olan var ıse yardım almak ıstıyorum tesekkurler..

Uzun süreli park ettiğinde elinle kapat aynaları, tuş kapalı konumda kalsın.Düzelmesi gerekir.
Düzelmezse tersini dene.

Aynaları elle kapatmadan once dugme ayna kapatma tusunda kalacak degılmı cezmı bey.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Hocam sorunu çözdünüz mü bilmiyorum ama kesinlikle elle kapatmayın. motoru çok hassas. (2000-2001) Eğer sabah araca bindiğinizde aracınızın aynaları açılmıyorsa düğmeyi çevirin 2 dakika boyunca çok hassas bi şekilde aynayı oynatın (Sadece solu) sonra bırakın düğmeden kapatın tekrar açın düzelir :)

merhaba aynaları manuel olarak hıcbırsey yapmadım fakat garıptır kı kendı kendıne duzeldı suan sorunsuz calısıyor.

Geri
Üst Alt