Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 model dizel cordoba alacagim sorularim var

Kardeş bende de 2000 model seat cordoba signo var benzinli. Parça konusu çok sıkıntılı ve pahalı. İçi yıpranma mış olsun iç aksam bulmak imkansız gibi. Digital klima sağlam olsun. Ben pişman oldum aldığıma
Iyice arastirdim almadim zaten baktigim cordobalar hep hasat cikti almaya degmiyordu

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş bende de 2000 model seat cordoba signo var benzinli. Parça konusu çok sıkıntılı ve pahalı. İçi yıpranma mış olsun iç aksam bulmak imkansız gibi. Digital klima sağlam olsun. Ben pişman oldum aldığıma
orjınalleri var..seat cordoba parca sıkıntısı yok...doğuş oto bunun için var zaten :) iç aksamın yan sanayisi pek olmuyor..mekanık yan sanayısı ceşitlidir...
[doublepost=1507033900,1507033130][/doublepost]
Selamlar ben sedat, orumu iyice arastirdim herkes cordobadan sikayetci..

Ama arac hem uygun hemde az yakiyormus
Bu aracin kronik sorunlari nelerdir normal butun surdugum araclarla mjn 140'160 la giden biriyim virajlarada hiz kesmeden giriyorim? Cordobaya ne kadar guvenebilirim bu konuda

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bakmazsanız her araba kronıktır :) rahat aractır..parasına göre iidir avrupa arabası...sonucta alman arabası almanyada uretılmıştır vw de ....120 anladıkta 140-160 viraja cordobayla dalamazsınız yol tutuşu iidir ama...80 beygırlı oluyor genellıkle yazılım attırmazsanız hızı seviyorsun anlaşılan,sizi kesmez..bilemiyorum tercih meselesi

Geri
Üst Alt