Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ağustos Cumartesi Geleneksel SCW iftar organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçmiş olsun önemli birşey yoktur inşallah

Yok Enes allaha şükür sadece ufaktan açılmış
organizasyon sonrası yaklaşık bir saat hastanedeydik film tahlil falan.
hatta efe artık ezberlemiş bi ara efe nasılsın dedi annesi

efe " anne iyiyim midem bulanmıyo başımda dönmüyo iyiymim anne iyiimmmm" diye cevap verdi
tamam dedim demekki bişi yok :)

çok geçmiş olsun arabamızda ilk yardım çantasının olmaması çok ayıp

Güzel bir organizasyon oldu gelenlere ve düzenleyenlere sonsuz sevgi ve saygılarımı ilertirim...
Efe'ye de tekrardan çok geçmiş olsun Olcay biz numara yapıyor falan dedik ama adam haklıymış, yarmış kafayı valla. Ama cocuk nihayetinde bu tarz yaralar olmadan büyünmüyor malum...

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Güzel bir organizasyon oldu gelenlere ve düzenleyenlere sonsuz sevgi ve saygılarımı ilertirim...
Efe'ye de tekrardan çok geçmiş olsun Olcay biz numara yapıyor falan dedik ama adam haklıymış, yarmış kafayı valla. Ama cocuk nihayetinde bu tarz yaralar olmadan büyünmüyor malum...

teşekkürler Atakan Abi.
ewet düşe kalka büyüyecekler artık.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler, keyifli bir organizasyon oldu.

teşekkürler Atakan Abi.
ewet düşe kalka büyüyecekler artık.
Çok geçmiş olsun Olcay abi, ben de ilk gördüğümde anlamadım ama haklıymış gerçekten ağlayıp sızlamakta :) Ama çok tatlı maşallah, Allah analı babalı büyütsün :)
Sizlerle yüz yüze tanıştığımıza da çok memnun olduk, hem ben hem Burcu :)

Olcay geçmiş olsun,cocukken hangimiz kafamızı yarmadık ki,allah beterinden korusun.

işte bende evde annem babam falan kendi aramızda iftar... :( gelenlerin ayağına sağlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt