Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ağustos Cumartesi Geleneksel SCW iftar organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keyifli ve güzel bir SCW organizasyonu daha yaşadık :) :eek:key: Gelen tüm arkadaşların ayaklarına sağlık..Gelemeyen arkadaşlar inşallah bir daha ki organizasyonda bu keyifi yaşarlar..Cezmi Abi ye sonsuz teşekkürler..:)

Gerçekten güzel bi organizasyon oldu hepinize çook teşekkürler.

bide bizim efe kafayı yarmasaydı daha güzel olacaktı sanırım :)

Bu arada dip not leonların bagajında ki ilk yardım çantasında batikon tarzı bir temizleyici yok tavsiyem birer tane alıp koyun nerde lazım olacağı belli olmuyor.

gecenin en üzücü olayı oldu tekrar geçmiş olsun

Gerçekten güzel bi organizasyon oldu hepinize çook teşekkürler.

bide bizim efe kafayı yarmasaydı daha güzel olacaktı sanırım :)

Bu arada dip not leonların bagajında ki ilk yardım çantasında batikon tarzı bir temizleyici yok tavsiyem birer tane alıp koyun nerde lazım olacağı belli olmuyor.

Çok geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun Olcay :( Üzücü bir olaydı..Rabbim daha kötülerinden korusun yavrularımızı..
Ama Efe nin olay sonrası kapriside görülmeye değerdi :) dokundurmadı bile yahu :D

Çok geçmiş olsun Olcay :( Üzücü bir olaydı..Rabbim daha kötülerinden korusun yavrularımızı..
Ama Efe nin olay sonrası kapriside görülmeye değerdi :) dokundurmadı bile yahu :D

teşekkürler abi allahtan büyüjk bişey olmadı.
siz bide onu hastanede doktora yaptıklarını görseydiniz...
doktor dikiş atmaya gerek yok dedi ama sanırım bu kararında efenin çığlıkları etkili oldu.

Geçmiş olsun Olcay , çok üzüldüm.
Aynı olayı geçen hafta biz yaşadık Melikem kafasında 2 tane telle dolasıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt