Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. Yıllık bakım

Merhaba,
Elimde yağ dahil tüm parçalar mevcut. Sadece işçilik ücretiyle işlem yapıyor mu Özelçi.

Sanırım yapıyorlar. Ben gittiğim zaman nadirde olsa dışardan parçalarını getirip taktıranları görmüştüm. Arayıp sormanızda fayda var. Kadir Usta ile görüşebilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,

Bakım için yağ ve filtreleri internet ten almayı düşünüyorum. Bostancı civarında filtreleri uygun satan bir yer var mıdır?
Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

İyi günler.
Bostancı sanayide birkaç yere sormuştum fakat internet ve dışardaki satıcılar arasında araştırmalarım sonucu en uygun ve güvenilir yer olarak ümraniye'de oto marmarayı buldum. 3 tane şubeleri var yanılmıyorsam ve oto market olarak satış yapıyorlar. İçerisi pırıl pırıl kapıdan girer girmez güven veriyor. Düzgün kişilerle muhatap oluyorsunuz. Bostancı sanayide bir yere gittim adam orijinal diye yan sanayi ürünü kakalamaya çalışıyor. Küçük çaplı yerler hep böyle. Oto marmarayı veya kutlu otomotivi arayıp fiyat alabilirsiniz. Bu arada Mann filtreler çoğu yerde yoktu. Stokta yok ise birkaç gün içinde getirtiyorlar.

Praticar'ı Kullanın Son İki Günü Kalmış Kampanyanın 500 TL'ye Yetkili Servis İle Bakım Yapıyorlar.

İki gün önce 1.2 tsi leon aracım, 45bin bakımı için yetkili servisi aradım. İnternetten randevu alırsam bin tl fiyat verdiler. Yağı kendim getirmek istediğimi mobil 1 marka yağ kullanmak istediğimi söyledim. Kabul ettiler. Kendileri castrol yağı 413tl ye veriyorlarmış!!! Fiyattan düşmeyi kabul ettiler. Ama ileride yağdan kaynaklı sorun olursa iyi niyet garantisine sokmazlarmış. Tam çakallar. 4lt fıçı yağa 413tl diyorlar.
Benim de 1.2tsi 45 bin bakımı geldi 1000 lira fiyat çektiler servis yerine dışardan yapacağım max. 500 halledilirim diye düşünüyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

yağ, filtre,benzin filtresi,hava filtresi, NGK buji takım,polen filtresi işçilik dahil 600 tl
ANKARA-OSTİM ANKA WOSVAGEN

Bugün erzurumda özel serviste aracımın 30 bin bakımını yaptırdım 400 tl. polen yağ hava filtresi değişimi (bosh marka)
Yağ değişimi castrol 5.30

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt