Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19.12.2010 pazar kahvaltı organizasyonu

saolun arkadaslar bir talihsizliktir oldu. hic gereği bile yokken ... polisi sokak icinden son hızla caddeye cıkarsa o kaza anında ya ben olurdum yada başka bir araç. hasar masraf yarın belli olcak bakalım hayırlısı

çok geçmiş olsun mesut allah beterinden saklasın

Gelen herkese teşekkürler yine herzamanki gibi SCW ye yakışır bir organizasyon oldu...

Mesut sanada geçmiş olsun...

çok geçmiş olsun....
bu gün herkese ayrı ayrı teşekkürler... çok keyifli bi sabahtı...

Mesut geçmiş olsun....Herkese teşekkürler arkadaşlar.Kısa süre de kalsam güzel bir gündü....

gelen tüm arkadaşlara teşekkürler herzamanki gibi SCW farkıyla güzel bir buluşma oldu:) geçmiş olsun mesut

mesut gecmıs olsun !!! kaza rarpouyla ılgılı sorun yasarsan (polısler kendını haklı cıkarabılır) mahkemeye verırıyorsun dırek senı haksız cıkarıyor hakım !!! haberın olsun bu arada harıka bir gun du !! herkesın emegıne saglık sıgara boregınden yedıgım arkadaslara tesekkur ederım !! murat allah belanı ....... o derı parlatıcıyla kendı derını parlat belkı kısmetın acılır

bugun yolu buldunmu ben cıkarken saga cekmıs beklıyorsun :) vıaporttan

buldum buldum navigasyonda eski bi harita kalmış :) gosb yazıo bi az ileriki bi yolda alla alla diorum o kadar yakınmıyız biz oraya haritayı güncelleyince iş değişti :) sora senin tarif ettiğin yoldan bastım geldim sorunsuzca çok teşekkür ederim...

Geri
Üst Alt