Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18.10.2015 ESKISEHIR ORGANIZASYONU....@Dadaş34 @sametbalcik @Maviş

Herkese cok tesekür ederim güzel haftasonu icin scw yi secin
40541ca74d64b91b49e3eacbc774738e.jpg

Burda Bitmez..

Eskişehir'de Murat ve Samet sagolun varolun, hakkinizi helal edin ilgilendiniz, inşallah gene görüşürüz nasip olursa, sahane yolculuk oldu, havamiz değişti, dunya gozu ile Eskişehiri gormus oldum.

Daha uzun zaman geçirebilmek umuduyla.

Hepinize teşekkür ederim

Gunun suprizi dayiii dayiiiicimmm oldu ya mermerleri asındirip geldi dayım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskişehir'de Murat ve Samet sagolun varolun, hakkinizi helal edin ilgilendiniz, inşallah gene görüşürüz nasip olursa, sahane yolculuk oldu, havamiz değişti, dunya gozu ile Eskişehiri gormus oldum.

Daha uzun zaman geçirebilmek umuduyla.

Hepinize teşekkür ederim

Gunun suprizi dayiii dayiiiicimmm oldu ya mermerleri asındirip geldi dayım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben bukadar eglendigimi hatirlamiyorum..Gece alkol bulaydik belki yine hatirlayamazdim.

Eskişehir ateşin sönmesin..samet ve murat kardeslerimjze daha nice bol katilimli org. lar diliyorum.hakkinizi helal edin herzaman yaninizdayiz insallah.varol scw..ulu adam ya seckin can dadaş heyecan Allah razi olsun dostlar..

Burda Bitmez..

Hakikaten süperdi fazla kalamadim ama bi daha süper olur

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
serkan ayak ustu tokalastık kardesım ınsallah gene görusuruzz ayaklarına saglık gelmen yetr kardesımmm
[doublepost=1445264169,1445264124][/doublepost]
Ben bukadar eglendigimi hatirlamiyorum..Gece alkol bulaydik belki yine hatirlayamazdim.

Eskişehir ateşin sönmesin..samet ve murat kardeslerimjze daha nice bol katilimli org. lar diliyorum.hakkinizi helal edin herzaman yaninizdayiz insallah.varol scw..ulu adam ya seckin can dadaş heyecan Allah razi olsun dostlar..

Burda Bitmez..
dayıı dayıcımmm scw nın dayısıı yaaaa :D

serkan ayak ustu tokalastık kardesım ınsallah gene görusuruzz ayaklarına saglık gelmen yetr kardesımmm
[doublepost=1445264169,1445264124][/doublepost]
dayıı dayıcımmm scw nın dayısıı yaaaa :D
Abi ne demek tanıştığıma çok memnun oldum görüşürüz inşallah izmit tede beklerim

@Lejyoner abi olaya okadar hızlı dalmayayim şaka bi yana @memet_one düşünüyordu birseyler yardimci olucam tabiki başımızın ustundesiniz

Geri
Üst Alt