Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 MAYIS ÇATALCA KAHVALTI ORGANİZASYONU...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Organizasyon süper tebrik ederim lakin Alkolün gölgesinde kalmış diye düşünüyorum ustalarımız ve büyüklerimiz bana kimse kızmasın sakin ben Alkolün oldugu hiçbir organizeye teşrif etmem

Organizasyon süper tebrik ederim lakin Alkolün gölgesinde kalmış diye düşünüyorum ustalarımız ve büyüklerimiz bana kimse kızmasın sakin ben Alkolün oldugu hiçbir organizeye teşrif etmem

Alkol almaman organizasyonlara katılmana engel değilki kardeşim...o mantıkla gidersen hiçbi organizasyonda göremiycez seni demekki... ;)

Benim Kars'ı Olduğum tek sey alkol olan hiçbir ortama asla girmem benim inancıma ters olan hiçbir organizeye affınıza sığınarak gelemeyeceğimi belirtmek istediğim

Benim Kars'ı Olduğum tek sey alkol olan hiçbir ortama asla girmem benim inancıma ters olan hiçbir organizeye affınıza sığınarak gelemeyeceğimi belirtmek istediğim
Bizlerde müslümanız kardeşim bizim inancımızda aynı bende içmiyorum ama gidiyorum her koyun kendi bacagından asılır günahıda sevabıda kendine kapımız herkese acık biz saygı duyuyoruz içenede içmeyenede yanlış yerden tuttun konuyu

Beni EDS ler İYİ tanır

fikrine saygı duyarız ama alkol almayan dostlarımız ve arkadaşlarımızın da olduğunu düşünmenizi isterim.
birbirimizi tanıyıp yardımcı olmak için bir araya geliyoruz. alkol almak maksadımız değil.
bir defa deneyip bizimle beraber olmanızı Trakya Grubu olarak isteriz.
tabii zorla olacak birşey değil. fakat sizin gibi fikrini açık bir şekilde belirten üyelerimizi de kırmak ya da kaybetmek istemeyiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt