Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17" jant çıkma yada fazla olan

Seatleontdi

Kayıtlı Üye
Dostlar iyi forumlar 2016 leonum için siz değerli forumdaşlarımdan elinde olan var ise orjinal seat çıkma 17 jant arayışım bulunmaktadır ilgilenen dostlar buradan yazarlarsa sevinirim herkese iyi forume

Başlığı görünce satılık jant ilanı zannettim ama değilmiş.
Kolay gelsin.

Elimde 2004 ibiza dan soktugum 17 ler var.215 45 17 var.petlas lastik var üzerinde lastikler yüzde 80.uyarmi acaba arabana ?

resim var mı seçkin birde ne kadar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizim berkinde vardı sattığı leonda cıkma sordum dönecek yerinde duryormu bilmiyorumdedi depoya bakıp dönecek

orjinal dizel loen jantı reis 16inç

bizim berkinde vardı sattığı leonda cıkma sordum dönecek yerinde duryormu bilmiyorumdedi depoya bakıp dönecek

orjinal dizel loen jantı reis 16inç
Tamam bizim cady için lazım kışlık

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostlar iyi forumlar 2016 leonum için siz değerli forumdaşlarımdan elinde olan var ise orjinal seat çıkma 17 jant arayışım bulunmaktadır ilgilenen dostlar buradan yazarlarsa sevinirim herkese iyi forume

Ustam ben şuan kullandığım mk3 fr aracımdaki orjinal 17 inç jantımı 18 ile değiştirmeye çalışıyorum uygun bir jant bakıyorum yakın zamanda halledicem halledince sana haber verim istersen çünkü ben elimdekini satıp öyle alacam bu arada jantlarımın genel durumu iyi sadece bir tanesinde çok küçük bir çizik var onun haricinde güzel jant eğer istersen konuşalım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt