17'' alüminyum alaşım jant | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

17'' alüminyum alaşım jant

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında ualtipar tarafından paylaşıldı.

1. ualtipar

ualtipar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Üstadlar merhaba,

Yaklaşık 3 saat önce Ankara-İstanbul otoyolu Kızılcahamam mevkinde sol şeritte yağmur kanalına düşmüş olup sadece fotoğraflarda gördüğünüz jant ve lastik hasarıyla ucuz kurtuldum. Şuan Aracı İzmit'e çektiriyorum ve kasko mini onarım kapsamında AutoKing de jant tamiri yaptırmayı düşünüyorum.
    Lastikleri kendim alacam. Kaskoyu bozmak istemiyorum

Sizlerin tecrübesine, bilgisine ve yönlendirmesine ihtiyacım var...
    Resimdeki jantlar da göründüğü kadarıyla hasar tamir yoluyla yapılabilir mi?
    Bu Jantlarda tamir uygulanabiliyor mu?
    Mini onarım kapsamına girmez ise İzmit'te önerebileceğiniz jant tamiri yapan yerler? IMG_1567.JPG [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG].tapatalk-cdn.com/20170613/6dc0e758b17b5b282d11e448b64f2f9b.jpg[/IMG]

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. gokayguven

gokayguven
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle geçmiş olsun.Aracımı aldıktan sonra Generali sigortadan kasko ve sigorta yaptırdım.Bana Autoking ile yaptıkları anlaşmadan dolayı istersem kullanabileceğim, Araç detaylı temizlik,pasta cila,Ozon bombası ile iç temizlik vs vs bir çok hizmetlerden ücretsiz faydalanabileceğim söylendi.Öncelikle araştırma yaptım internette Autoking hakkında bir çok şikayet var.Aracı sağlam bırakıp hasarlı alanlar özellikle ağırlıklı.Oraya götüreceksiniz en azından bir internette araştırın bakın derim.Ben aracımı götürmedim.Jant onarımına gelince, bence bu hasar onarılabilir diye düşünüyorum.

3. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.528
    Ödül Puanları:
    113
    aboo buyuk gecmiş olsun oo yolu iyi bilirim hep gecmişimdir..allah korumuş kardeşim takla bile atırırdı verecen sadakan varmış....lastık alınır jantlarda yaptırmaya değer mi değmez mi bilemem.feys ikinci el sayfamızda jant satanlar var..çıkma alırsan 1000 lira yaptırmaktan iidir.bu jant balans tutmaz direksiyon titretir...lastıklerdese kaskoya gerek yok bunun mini onarımı diye bişi kalmamış jantlarda...buyuk gecmiş olsun
    --- Mesajlar birleştirildi, 13 Haziran 2017, İlk Mesaj Zamanı: 13 Haziran 2017 ---
    SCW - Seat Club World (2. El yedek parça ve araç) Herkese Açık Grup | Facebook

4. ualtipar

ualtipar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün jantı teste sokacaklar yamukluk burulma çatlama vs oluşmuş mu diye? Mini onarım dan ilerliyorlar. Netleşince durum tekrar yazarım. gokayguven, kirlisakal hocam sağolun ucuz atlattık cidden.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. ouzh34

ouzh34
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu beğendi. ualtipar bunu beğendi.
  6. BlaCKaDDeR

BlaCKaDDeR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    Geçmiş olsun. Jantlarda sadece görünen hasar mevcut ise onarım yapılabilir gibi duruyorlar.

7. focus

focus
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    210
    Ödül Puanları:
    43
    Geçmiş olsun, gerçekten ucuz atlatmışsın. Jantlar tamir olur gibi görünüyor. Ancak ön takım vb. mekanik hareketli aksamı da kontrol ettirmek lazım. Garanti olsun.

8. OMERFARUK

OMERFARUK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    63
    Geçmiş olsun. ucuz atlatmışsın..Cana geleceğine mala gelsin..

9. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.999
    Ödül Puanları:
    113
  10. Özgüryaşa

Özgüryaşa
    SCW ÜYESİ

Beğenileri: