Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1000 motorlu iniz ali yoksa 1.2 motor ibizami

düşünme bile hemen 1000 motor otomatik al canavar

1.0 yokus cikar mi diye soran oldugunda artik dik yokuslara cikamayip geri donuyorum, baska yoldan Gidiyorum diyecegim :D saka bir yana 0-100 u 9.3 olan arac yokusu cikmaktan cok daha fazlasini yapabilir :D iciniz rahat olsun 1.0 ecotsi 1100 kilo araba 110 beygir 200 tork ucuruyor arabayi. Ve 1.2 tsi dan daha az yakiyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim görüşüm 1.2 den yana Araç a yük koymam 2 kişiden de fazla binmem dersen bin motor idealdir
Bin motorun ilk geldiğinde testini yaptım hızlanma çok iyi ama fazla kişi binince biraz rampa ve dik yerde yoruluyor

Atmosferik motoru hep sevmişimdir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haklı olabilirsiniz ama torklari arasında dünya fark var. Neredeyse iki katı ...bu yüzden teknik olarak bence zor gibi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Otomatik yeni ibiza üzerinden konuşuyorum; 115bg, 200nm tork üretiyor. 1.2 bu kadar üretmiyor sanırım hemen bakayım...
[doublepost=1512309540,1512309239][/doublepost]2016 seat ibiza 1.2 dsg tsi 175nm güç üretiyor. Arada ki fark 25nm azımsanamaz gibi geliyor. Bu durumda 1.0 ecotsi motor daha iyi güç üretiyor.

Geri
Üst Alt