Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 yıl olmadan Yağ servis bakımı Seat leon FR

Roni1907

Kayıtlı Üye
Seat Leon FR 1 yıl olmadan 7 bin km de Yağ Servis Bakımı uyarısı veriyor servise götürdüm daha alalı 1 yıl olmadı km 15 bin yapmadım dedim ve bana bayide sıfırlamadıkları için bu uyarıyı veriyor önemsemenize gerek yok dediler böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu yardımcı olabilirmisiniz iyi forumlar..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Seat Leon FR 1 yıl olmadan 7 bin km de Yağ Servis Bakımı uyarısı veriyor servise götürdüm daha alalı 1 yıl olmadı km 15 bin yapmadım dedim ve bana bayide sıfırlamadıkları için bu uyarıyı veriyor önemsemenize gerek yok dediler böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu yardımcı olabilirmisiniz iyi forumlar..

Merhaba geçen hafta aynı soruyu ibizam için sormuştum. Seat ibiza ilk bakım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye belki bir faydası olur.

Bazen unutuyorlar yada gözden kaçıyor aslında bu uygulamayı satış yapan servisin güncellemesi gerekli fabrikanın değil o yüzden kendilerini temize çıkartmak için sallıyorlar

Gerçekten çok saçma şeyler seat güzel araba ama bu tarz sıkıntıları çok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen bende ibiza var 1 yıl olmadan yağ servisi diyor vede kotak acarken uyarıyo kapatırken uyarıyo banada aynı dediler servise gidicem ses beni rahatsız ediyor

Aynen bende öyle yaptım gitti denemekde fayda var

Geri
Üst Alt