Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 TDI Toledo arıyorum

opamp

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar satılık sitelerinde bir çok toledo inceledim ya cok yüsek yada tabir_i caizse turşu olmuş. Cevrenizde yada sitemizde satmak isteyen arkadaşlar varmı?
2000 sonrası model olarak düşünüp kmsi cok olmayan 1.9 TDi toledo aramaktayım :(
Teşekkürler şimdiden:eek:key:

güzel bir karar vermişsin aynı aracı kullanıyorum 2001 model... sana tavsiyem bu motorların km'sine takılma tabi bakımları düzenli yapılmış araçlarda. kullanıma göre 100binlerde bile haşat olmuş araçlar var piyasada fiyatlar 17 civarı zaten görmüşsündür. birde bu kasaların hatlar yuvarlak olduğundan en ufak hasar bile düzgün bir ustanın elinden çıkmadıysa resmen sırıtıyor bence bol şanslar sana.

Arkadaşımız konuyu açalı 3 aydan fazla olmuş, bir toledo bulmuştur herhade :) kimse de cevap yazmamış.. Bende ileride arabayı satıp 1.9 tdi leon yada golf 4 almayı düşünüyorum inşallah olursa.. Sen aracından memnunmusun nasıl performansı, yakıt tüketimi, konforu?

çok memnunum hiç bir sıkıntı yok yakıt 6lt yakıyor ş.içi dışı karışık performans gayet iyi 110hp olan model bendeki arada 150hp olanlara aklım kaymıyorda değil yani :)) bu arabaya bindikten sonra araba beğenemez oldum beğendiklerimin hepsinin fiyatlar 35 üstü sonraki aracım muhtemelen 2005 model 2.0 golf tdi olucak

Geri
Üst Alt