Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 20v toledo fazla yakıt tüketimi

Bujilere bakım yaptırsam veya gerekirse değiştirsem bilgisayarda tekrar adaptasyon yaptırmak filan gerekir mi?

Bujilere bakım yaptırsam veya gerekirse değiştirsem bilgisayarda tekrar adaptasyon yaptırmak filan gerekir mi?

güncel. arkadaşlar geçen boğaz kelebeğini temizlettim. sonra adaptasyon yapılması gerektiğini duydum. Burada servis yok onun için soruyorum.

boğaz kelebeğine adaptayson yaptormadan olmazki devir saatinde oynama yokmu ?

Arkadaşlar bu bosch un ürettiği çift platinli bujilerden kullananız var mı acaba gerçeten işe yarıyor mu lpg ve cng li araçlar için üretilmiş...

Arkadaşlar bu bosch un ürettiği çift platinli bujilerden kullananız var mı acaba gerçeten işe yarıyor mu lpg ve cng li araçlar için üretilmiş...

ben kullanıyorum 2 ay önce değiştirmiştim memnunum sorun yok ama lpgli araçlar için üretildiğini bilmıyordum

benim epey bir süredir aklımda bu konu ama tam bir bilgiye sahip olamadım yorumlarda iyi diyen de var arabada titremeye ve benzinde çekiş problemi yaşatmaya başladığı konusunda yorumlar da var ben de güvenip takamadım duruma göre bende komple yenileyeceğim mantıklı geliyor çünkü

benim epey bir süredir aklımda bu konu ama tam bir bilgiye sahip olamadım yorumlarda iyi diyen de var arabada titremeye ve benzinde çekiş problemi yaşatmaya başladığı konusunda yorumlar da var ben de güvenip takamadım duruma göre bende komple yenileyeceğim mantıklı geliyor çünkü

erdal bu bahsettiğin bujileri sanayide birkaç ustaya sordum hepsinin de ortak görüşü para kazanmak için üretilmiş bir ürün..
hiçbir ekstrası yok olsa fena olmaz ama olmasada olur diyorlar bilgin olsun

Herkese hayırlı günler acil ihtiyac olduğu için çok araştırmadan Seat Toledo 1.8 20 v signo otomatik aracı aldım yakıt konusunda tereddütüm vardı fakat 33 lt lpg ile yanı yaklaşık 108 tl ye 155 km yol yapıyor bu normal olamaz herhalde neyden kaynaklanıyor olabilir şimdiden teşekkürler ✋

Ekli dosyalar

• 60C314F3-443F-4B09-A3F5-FBE9BACA4401.jpeg
    60C314F3-443F-4B09-A3F5-FBE9BACA4401.jpeg
    247.5 KB · Görüntüleme: 18
  • 130AAE34-1D1B-474C-892D-18C92405C6E7.jpeg
    130AAE34-1D1B-474C-892D-18C92405C6E7.jpeg
    895.3 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde hararet muşuru arızası yaşamıştım. Onu yaptırdım ve tüpe ayar attırdım bir iki sefer . Yakıt tüketimini şehir içinde 30kr. dan aşağı düşüremedim. Yardımlarınız için teşekkürler.
Keşke benimki düşse 30 krş a göbek atarım dostum 107 tl ye 155 km yol anca gidiyor 1.8 20 v Toledo neyden olduğunu normal mi değil mi bilmiyorum

Geri
Üst Alt