• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1.8 20v toledo fazla yakıt tüketimi

mevlut911

Kayıtlı Üye
İsim
Mevlüt
Nereden
İstanbul
spoiler için araştırmadayız bırkaç kişi daha var

scream_55

Kayıtlı Üye
İsim
Fatih
Nereden
Muş
Bujilere bakım yaptırsam veya gerekirse değiştirsem bilgisayarda tekrar adaptasyon yaptırmak filan gerekir mi?

scream_55

Kayıtlı Üye
İsim
Fatih
Nereden
Muş
Bujilere bakım yaptırsam veya gerekirse değiştirsem bilgisayarda tekrar adaptasyon yaptırmak filan gerekir mi?
güncel. arkadaşlar geçen boğaz kelebeğini temizlettim. sonra adaptasyon yapılması gerektiğini duydum. Burada servis yok onun için soruyorum.

mevlut911

Kayıtlı Üye
İsim
Mevlüt
Nereden
İstanbul
boğaz kelebeğine adaptayson yaptormadan olmazki devir saatinde oynama yokmu ?

E.Mergency

Kayıtlı Üye
İsim
Erdal MERGEN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 NM 125
Arkadaşlar bu bosch un ürettiği çift platinli bujilerden kullananız var mı acaba gerçeten işe yarıyor mu lpg ve cng li araçlar için üretilmiş...

mevlut911

Kayıtlı Üye
İsim
Mevlüt
Nereden
İstanbul
Arkadaşlar bu bosch un ürettiği çift platinli bujilerden kullananız var mı acaba gerçeten işe yarıyor mu lpg ve cng li araçlar için üretilmiş...
ben kullanıyorum 2 ay önce değiştirmiştim memnunum sorun yok ama lpgli araçlar için üretildiğini bilmıyordum

E.Mergency

Kayıtlı Üye
İsim
Erdal MERGEN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 NM 125
benim epey bir süredir aklımda bu konu ama tam bir bilgiye sahip olamadım yorumlarda iyi diyen de var arabada titremeye ve benzinde çekiş problemi yaşatmaya başladığı konusunda yorumlar da var ben de güvenip takamadım duruma göre bende komple yenileyeceğim mantıklı geliyor çünkü

mevlut911

Kayıtlı Üye
İsim
Mevlüt
Nereden
İstanbul
benim epey bir süredir aklımda bu konu ama tam bir bilgiye sahip olamadım yorumlarda iyi diyen de var arabada titremeye ve benzinde çekiş problemi yaşatmaya başladığı konusunda yorumlar da var ben de güvenip takamadım duruma göre bende komple yenileyeceğim mantıklı geliyor çünkü
erdal bu bahsettiğin bujileri sanayide birkaç ustaya sordum hepsinin de ortak görüşü para kazanmak için üretilmiş bir ürün..
hiçbir ekstrası yok olsa fena olmaz ama olmasada olur diyorlar bilgin olsun

Mehmetekremkorkmaz

Kayıtlı Üye
İsim
Ekrem
Nereden
İstanbul
Araç
Toledo 1.8 Signo
Herkese hayırlı günler acil ihtiyac olduğu için çok araştırmadan Seat Toledo 1.8 20 v signo otomatik aracı aldım yakıt konusunda tereddütüm vardı fakat 33 lt lpg ile yanı yaklaşık 108 tl ye 155 km yol yapıyor bu normal olamaz herhalde neyden kaynaklanıyor olabilir şimdiden teşekkürler ✋

Ekli dosyalar

Mehmetekremkorkmaz

Kayıtlı Üye
İsim
Ekrem
Nereden
İstanbul
Araç
Toledo 1.8 Signo
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde hararet muşuru arızası yaşamıştım. Onu yaptırdım ve tüpe ayar attırdım bir iki sefer . Yakıt tüketimini şehir içinde 30kr. dan aşağı düşüremedim. Yardımlarınız için teşekkürler.
Keşke benimki düşse 30 krş a göbek atarım dostum 107 tl ye 155 km yol anca gidiyor 1.8 20 v Toledo neyden olduğunu normal mi değil mi bilmiyorum

Üst Alt