Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6TDI,DSG,Cam Tavan,17'',LED sipariş veripte vazgeçen???

Benim aracım bu haftalarda gelecek. cam tavanlı gelince resimlerini eklerim arkadaş bakarsın bence beklemeye değer

Bende ledler,17 lik jant ve cam tavan olmazsa olmazlardan diğer türlü bunlar olmazsa o kadar para vermeyin ibiza alın derim..birde şu cam tavan keşke komple olsaymış

İsmail leonu ibizadan farklı kılan sadece ledler jant sonroof değil ki ben alma arefesinde ikisine de bindim aralarında fonksiyon estetik ve kalıp olarak dağlar kadar fark var... evet keşke bu özellikler olsaydı fr'ımda ki para problemim da yoktu ama olmadı işte ama kesinlikle verdiğim paraya bunlar olmasa da değer özellikler var frda :)))

Size bir kaç sorum olacaktı.

- Daha önce dikkat etmemiştim. Yeni Leon 1.6Tdi+DSG Style donanımında 12V çakmak girişi var mı? Daha önce araç içinde dikkat etmemiştim. Varsa yeri nerede?
- Katalogda USB ve SD kart girişi yazıyordu. SD kart girişi ekranın altında ama usb girişi nerede?
- Araç standart stepne ile mi geliyor. Yoksa tamir kiti falan mı veriyorlar? Bunun pazarlığını yapabilir miyim?
- Paspasları halı mı?

çakmak girişi kol dayamanın altında
usb girişi torpidonun içinde
ince stepne geliyor
paspaslar halı

İsmail leonu ibizadan farklı kılan sadece ledler jant sonroof değil ki ben alma arefesinde ikisine de bindim aralarında fonksiyon estetik ve kalıp olarak dağlar kadar fark var... evet keşke bu özellikler olsaydı fr'ımda ki para problemim da yoktu ama olmadı işte ama kesinlikle verdiğim paraya bunlar olmasa da değer özellikler var frda :)))

bu arada ben fr la kıyaslamadım...tabiki fr alınır. :eek:key:

Bu arada biraz önce aldığım habere göre haziran ayında gelecek olan geminin gelişi biraz ertelenmiş. Aracın elime ulaşması haziran sonunu bulacak gibi. Toplamda Türkiye'ye bu gemiyle 161 tane Leon gelecekmiş. Aracı sipariş verdiğim Doğuştaki satış temsilcisi bayan temmuz ayının başına kadar beklersem temmuz mtv'sini de kendilerinin ödeyeceğini söyledi.

Bu arada biraz önce aldığım habere göre haziran ayında gelecek olan geminin gelişi biraz ertelenmiş. Aracın elime ulaşması haziran sonunu bulacak gibi. Toplamda Türkiye'ye bu gemiyle 161 tane Leon gelecekmiş. Aracı sipariş verdiğim Doğuştaki satış temsilcisi bayan temmuz ayının başına kadar beklersem temmuz mtv'sini de kendilerinin ödeyeceğini söyledi.
nasıl oluyo bu iş anlamadım ben nisanda aldım arabayı ocak mtvsini ben ödedim

bir de usb si çalışmıyor yani iphone u takıyorum şarj etmiyor ya da benim bilmediğim bir şey var

Geri
Üst Alt