Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6TDI,DSG,Cam Tavan,17'',LED sipariş veripte vazgeçen???

Arkdaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Bugün Doğuş Oto'dan Led Far+17 cant siparişi verdim. Cam tavanı sırf güzel gösteriyor diye istiyordum. Fakat fabrikanın tedariğinde sorun varmış. Siparş ekimi bulabilir diyince cam tavandan vazgeçtim. Artık onun yerine siyah film yaptırırım yine güzel gözükür. 1 ay öncesine kadar aklımda olmayan bir araçtı. Bu araçta bir sorun çıkmaz ise veya vazgeçmezsem haziranda ortasında gelecek. Umarım memnun kalırım.

Araç görünüm olarak böyle olacak
Ekli dosyayı görüntüle 10144 Ekli dosyayı görüntüle 10145

Hayırlı olsun. Umarım benim aracım da biran önce gelir

kardeş cam tavanli 1.4 satılıyodu ikinci el keske baksaydın bura ilanı vardı

yeni leon'da led ve sunroof kesinlikle olmazsa olmaz diye düşünüyorum , özellikle bizim murat'ın (mry80) arabasını gördükten sonra.

Bende ledler,17 lik jant ve cam tavan olmazsa olmazlardan diğer türlü bunlar olmazsa o kadar para vermeyin ibiza alın derim..birde şu cam tavan keşke komple olsaymış

yeni leon'da led ve sunroof kesinlikle olmazsa olmaz diye düşünüyorum , özellikle bizim murat'ın (mry80) arabasını gördükten sonra.

Bende öyle düşünüyorum ama maalesef fabrika cam tavanın tedarikinde problem yaşıyormuş. Ekime kadar beklemek anlamsız geldi. Artık cam tavan yerine siyah film çektiririm.

Geri
Üst Alt