Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI Yakıt Tüketimi hk.

Peki neden okadar yakıyor olabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki neden okadar yakıyor olabilir

Zaten bu konuyu acan benim. 6 kusurlerden assaya inmiyordu yakit aracida yeni almistim forumdaki arkadaslarin tecrubelerine kulak verdim. Sorun bende imiş zamanla araca alıştım sürüşe göre 5.1 i bile gördüm. Bi yorumlarin tamamini okuyun derim yada baska bir sorun varsa forumdaki arkadaslar cevap yazarlar zaten

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Selamlar bende aracı yeni aldım, 1 ay oldu. 2012 model 1.6 TDI DSG, şehir içi trafikte 7 litrenin altına maalesef düşmüyor...

Şehiriçi 7-7.5 civarı yakıyor İstanbul trafiği malum :D sehirdisida hıza yüke bağlı.Tek sürücü bagaj boş CC ile 85 km/h 3.7 yaktı.Arac tam yüklü CC ile 110-115 km/h klimasiz 4.7,aynı şartlarda klima açık 5.2 yakti.

Benim bu sefer aracım fazla yaktı yolun yarısını soğuk asfalt ve dağa tırmanış olduğuna bağladım ama yinede çok yaktı dönüşte bakacağım tekrar
8109c3a48e387bcb0397c809f7125f45.jpg

bu salda gölünden antalya üzerinden alanya ortalaması bence buda fazla
5a22365d1207a38fbaab9b1bb2207d29.jpg

Bu yakıtlar klima 4. kademe açık 16° ve bağaj 4 bavul 2 yetişkin 1 çocuk değerleri

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt