• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1.6 Tdi Motor yağı hangisi ?

cihanklc

Kayıtlı Üye
İsim
Cihan
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Herkese ilk önce merhabalar. Abilerim, kardeşlerim aileye yeni üye oldum :) yakın zamanda leon 1.6 tdi sahibi oldum. 2015 modeldir. Aracımda yağ eksildi ve 10 bin bakımı geldi gibi bir şey. Ankara da önerebilceğiniz bir servis var mı ? Ve aracım için hangi yağı kullanmalıyım? Sizlerden gelecek bilgiler çok önemlidir.. saygılarımla..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Emree3825

Kayıtlı Üye
İsim
Emre YLMZ
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
Aramıza hoşgeldin aracın hayırlı olsun güzel günlerde kullan.. servisler castrol edge kullanıyor genelde servisten servisede değişebilir anlaşmalarına göre benim araç 1.2 tsi 30 bin bakımda mobil1 esp formula kullandım

cihanklc

Kayıtlı Üye
İsim
Cihan
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style

ismail17

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail Karaarslan
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
10 BJ 110
Aramıza hoşgeldiniz. eğer aracınızın bakımını serviste yaptıracaksanız her servisin farklı firmalarla anlaşması olduğu gibi genelde castrol kullanırlar ben bakımlarımı kendi ustamda yaptırıyor ve aracımın motor özelliklerine uygun olan motul marka yağ kullanıyorum memnunun tavsiye ederim ...

cihanklc

Kayıtlı Üye
İsim
Cihan
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Aramıza hoşgeldiniz. eğer aracınızın bakımını serviste yaptıracaksanız her servisin farklı firmalarla anlaşması olduğu gibi genelde castrol kullanırlar ben bakımlarımı kendi ustamda yaptırıyor ve aracımın motor özelliklerine uygun olan motul marka yağ kullanıyorum memnunun tavsiye ederim ...
Hoşbulduk. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Haftaya bakımları Allah’ın izniyle yaptıracağım bakalım :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt