Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDİ CR (manuelmi) 1.6 TDİ CR (DSG)mi?

selam arkadaşlar bende 1.6 tdi dsg aldım kesinlikle sorunusuz fakat araç iki kere sstop etti yokuşta normalmidir bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

selam arkadaşlar bende 1.6 tdi dsg aldım kesinlikle sorunusuz fakat araç iki kere sstop etti yokuşta normalmidir bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

öncelikle hayırlı olsun, bahsettiğiniz şey bazı DSG lerin başına gelen problem, nadir de olsa arada Stop edebiliyormuş arabalar kendiliğinden,
benim de Golf' teyken başıma gelmişti bir kere

Arkadaşlar araçımı teslim aldım leon 1.6 tdi cr dsg şeker beyazı sürüş inanılmaz zevkli dsg kullanmadan önyargılı yaklaşmamak gerekli hemen tecrübeye çıktım oldukça dik yokuşta dur kalk park etme ve geri manevra hepsi mükemmel söylenenler gibi ses gelme bozuk yolda ses yapma gibi bir sıkıntı yok inanılnaz sessiz çalışıyor. Vites geçişlerini hissetmeniz imkansız konforlu bir sürüş sağlıyor. Bence eksikleri donanımda far ve yağmur sesörleri yok style pakette bluetooth tuşu var fakat aktif değil vb. bu nun yanında 17" jantlı gelse süper olurdu herşeye rağmen araç on numara bana göre kısa tecrübeme göre.

bacanak terletirim istersen :)

bu arada aracı hafiften test ettim 100 üzerinden 90 diyebilirim HAFİFTEN :)

Geri
Üst Alt