Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 CR TDI sizin görüşleriniz nelerdir

yo,küçümsemek olarak söylemedim..italyanlar araba yapamaz da demiyorum..en basit örneği ferrari..(ama fransızlar yapamaz diyorum:))..prestij olarak,marka değeri olarak,kalite olarak,aynı zamanda da fiyat olarak her zaman vw nin gerisinde olduğundan bahsediyorum.

vw olan onlarda da var fıaytları daha uygun vw nıye daha pahalı bunuda dogus grubuna sormak lazım burada vw golfe verdıgın paralara mıllet almanyalarda mercedesle gezıyor vw fıyatları daha dusuk

Fiat ile Ferrari grup olarak aynı olsa da bir mi yani..
Fiat'a en yakın Alfa Romeo'yu ben de çok severim ama hiç bi yeri gerçek anlamda sağlam değil..zaten estetiği vurgulayan bi marka sağlamlıkla vs. ön plana çıkmak gibi bi niyetleri yok..

Fiat ile Ferrari grup olarak aynı olsa da bir mi yani..
Fiat'a en yakın Alfa Romeo'yu ben de çok severim ama hiç bi yeri gerçek anlamda sağlam değil..zaten estetiği vurgulayan bi marka sağlamlıkla vs. ön plana çıkmak gibi bi niyetleri yok..

fiat ıle ferrarı bır dıyen oldu mu yıgıt bır catı altında olan markalar yazıldı sonucta ferrarıde bu adamların catısının altında ımal edılıyor

Nedense, piyasada daha çoklar ve daha çok tercih ediliyolar.

abicim puntonun 1.4 T-JET motorunu denediniz mi..hiç aklımda olmayan bir arabaydı ama arkadasım istanbuldan geldi ve deneme fırsatım oldu..120 bg 206 tork 8 sn. 100 e çıkıyor ve çok hesaplı bir araba şuan piyasada 20 liraya alınabiliyor.. 1.4 TSI alacağıma bunu almak mantıklı gibi..

abicim puntonun 1.4 T-JET motorunu denediniz mi..hiç aklımda olmayan bir arabaydı ama arkadasım istanbuldan geldi ve deneme fırsatım oldu..120 bg 206 tork 8 sn. 100 e çıkıyor ve çok hesaplı bir araba şuan piyasada 20 liraya alınabiliyor.. 1.4 TSI alacağıma bunu almak mantıklı gibi..
Kesinlikle katılıyorum.
Birde 150hp'lik versiyonları var onların. Yazılım ıvır zıvır 190hp oluyo.

150 hp bravoda var sanırım..puntoyadamı koydular...ohaa diyorum ufacık araba 1.4 motordan 190 hp alıp stock ibiza cuprayı tokatlarsa benzin döker yakarım o ibizayı :D

150 hp bravoda var sanırım..puntoyadamı koydular...ohaa diyorum ufacık araba 1.4 motordan 190 hp alıp stock ibiza cuprayı tokatlarsa benzin döker yakarım o ibizayı :D
Bravo'da birde 1.9 dizel 150hp var. Sahibinden de satılık hatta bi taneymiş TR'de.

fiatın yenı dızel motoruda yaygınlasır su an lancıa ve bır markada daha kullanılıyor alfalarada koyulacak 1,9 tdı biturbo 192 hp 400 kusur nm tork

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

Valla fazla vergi verir 1.9 veya 2.0 tdi binerdim

fiatta 1,9 tdı 192 hp biturbo dızel motor var

Geri
Üst Alt