Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 8V ve yakit ortalamasi

sizin değerleriniz 1.6 8v için gayet makul...ben çok sakin kullanırsam o da ancak şehir dışında 110 km sabit hızla 8-9 lt..şehir içinde 15 lt. bile görüyorum ki çokta basmıyorum

aybars senin arabada çok yakıo gibime geldi ya.... 15 lt çok fazla ya normal değil bu durum...

aynı şekilde bende 1.6 8v ve 11 yasında olmasına ragmen 15 ltre hıc yakmadı bu gune kadar hep basarım hıc yavas gıtmem 12-13 en fazla yakar tup de duzgun kullanım ıse 2.15 den 68 tl aldım 300 km gıttı cok ıyı bence ve sehır ıcı genelde

aynı şekilde bende 1.6 8v ve 11 yasında olmasına ragmen 15 ltre hıc yakmadı bu gune kadar hep basarım hıc yavas gıtmem 12-13 en fazla yakar tup de duzgun kullanım ıse 2.15 den 68 tl aldım 300 km gıttı cok ıyı bence ve sehır ıcı genelde

+ 75 TL ye 350 Km yol giderim.. Şehir içi, şehir dışı demem Gazdan ayağımı çekmem, Tasarruf edeceğim diye 100 le gidip Clionun çirkin arka stoplarını izlemem ;)

Aybars bi sıkıntı olmasın baba, ben tüpte görmüyorum odeğerleri şehir içinde üstelik gaza abanmama rağmen:confused:

aybars senin arabada çok yakıo gibime geldi ya.... 15 lt çok fazla ya normal değil bu durum...

ben de öyle düşünüyordum ilk aldığımda.15.000 bakımından sonra azalır dediler araba 47.000 oldu hala aynı.bakıldı edildi ama bişey çıkmadı..bakımlarımı da hep vaktinden önce yaptırırım

+ 75 TL ye 350 Km yol giderim.. Şehir içi, şehir dışı demem Gazdan ayağımı çekmem, Tasarruf edeceğim diye 100 le gidip Clionun çirkin arka stoplarını izlemem ;)

+1 puhaha aynen öyle... clio yada hyundai nin arka stoplarını izleyeceğime o benim arkadaki Atatürk sticker ıma ve SCW logoma bakadursun tabi yakalayıpta görebilirrse puhaha

ben de öyle düşünüyordum ilk aldığımda.15.000 bakımından sonra azalır dediler araba 47.000 oldu hala aynı.bakıldı edildi ama bişey çıkmadı..bakımlarımı da hep vaktinden önce yaptırırım

Aybars neden tüp düşünmüosun kardeşim

selçuk ve levent e katılıyorum ölümüne gaz:) bazıları vardır gaz pedalının altında yumurta varmıs gıbı kırlmasın dıye yavas yavas gaza basar delır eder :) bıze hareketlı adam lazım:)

selçuk ve levent e katılıyorum ölümüne gaz:) bazıları vardır gaz pedalının altında yumurta varmıs gıbı kırlmasın dıye yavas yavas gaza basar delır eder :) bıze hareketlı adam lazım:)

SCW de aynı kafadan arkadaşları görmek ne güzel :eek:key:
Az kalsın bende Cupra Alıp yakıt ekonomisi için 80 le gidecektim :D

Aybars neden tüp düşünmüosun kardeşim

hem çok güvenli olduğuna kendimi inandıramıyorum.Allah korusun istanbul trafiğinde biri gelir arkadan vurur falan hem zaten babam da karşı.aslında dizel araba almaya niyetliydim ama baktığım arabaların hepsi yaz geldiği için en az 5.000 tl arttırdı fiyatını

Geri
Üst Alt