Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.5TSI & 1.6 TDI FR

Bence 1.6 tdi fr nin fiyatı mantık dışı o fiyata onu alacağıma ateca almayı tercih ederim. Donanım olarak fr olmasıda şart değil

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu bugün 1.2 L TSI motor için turbo fiyatına baktım. 11 bin tl diyorlar. Bence bu turbolu motorlar ile kandırılıyoruz. Eğer bir arızanız olsa 12-13 bin tl yi gözden çıkarmanız gerekebilir. İyi düşünün

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu bugün 1.2 L TSI motor için turbo fiyatına baktım. 11 bin tl diyorlar. Bence bu turbolu motorlar ile kandırılıyoruz. Eğer bir arızanız olsa 12-13 bin tl yi gözden çıkarmanız gerekebilir. İyi düşünün

Birçok yönü ile aldatılıyoruz.Örneğin mazot Avrupa Birliğinde atmosfer basınclı dizel araclar 2020 den ihtibaren birçok yerde kullanım yasaklanacakmış bilahere bu yasak dizelede gelecek dikkat ederseniz memleket DSG ve Dizel arac cenneti oldu.Neredeyse manuel şanzımanı,benzinli arac bulmak zorlaştı .İlk önce makul fiyatla aracı satıyorlar sonrada dsg ve dizel motordan parça olarak acısını çıkartıyorlar.

Birçok yönü ile aldatılıyoruz.Örneğin mazot Avrupa Birliğinde atmosfer basınclı dizel araclar 2020 den ihtibaren birçok yerde kullanım yasaklanacakmış bilahere bu yasak dizelede gelecek dikkat ederseniz memleket DSG ve Dizel arac cenneti oldu.Neredeyse manuel şanzımanı,benzinli arac bulmak zorlaştı .İlk önce makul fiyatla aracı satıyorlar sonrada dsg ve dizel motordan parça olarak acısını çıkartıyorlar.
Ben ciddi ciddi çok temiz bakılmış E39 kasa 530i otomatik alıp bu araçtan uzaklaşmak istiyorum. Şimdi bazıları yok vanos yok termostat diyebilir ama bu aracın 600 bin km de olanları çok çok fazla

Yaa arkadas dizel yasaklaniyormus avrupada lafi ne gereksiz kim bu avrupa isves norvec bunlarada bir yilda kac arac satiliyoryaaa devede kulak bile degil o ulkeler devede bit mazotu kesemezsin yakitin tuketimin %70 dizeldir hemen hemen tum dunyada boyle sahsi araclari baz almayin yakitin buyuk kismi buyuk silindirli tasimacilik araclari kullanir

Yaa arkadas dizel yasaklaniyormus avrupada lafi ne gereksiz kim bu avrupa isves norvec bunlarada bir yilda kac arac satiliyoryaaa devede kulak bile degil o ulkeler devede bit mazotu kesemezsin yakitin tuketimin %70 dizeldir hemen hemen tum dunyada boyle sahsi araclari baz almayin yakitin buyuk kismi buyuk silindirli tasimacilik araclari kullanir

Dostum üreticiler dizel araç üretmeyecek. Almak istese bile alamayacaklar.

Amerikan şirketi Tesla kamyonun bile elektriklisini üretti.Gelişmiş ülkelerde fosil yakıtlı araclardan kaçış var.3-5 seneye kalmaz bu formda elektrikli seatlardan bahseder olacağız.

Geri
Üst Alt