Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi

Ben size diyeyim 100 tl ile maksimum 300 km gider sehir ici 50 lira ile 200 km gitmek sehirici cok buyuk hayal:(
bak yalnız yazdığımdan alıntı yapıorum maksimum 300 km dedim yani bu yazdığım benzin fiyatına göre çok değişir seni yanıltmasın şuan benzin tavanda belkide ancak 250-270 arası gider...kız arkadaşımda keçiörende oturuor ondan biliorum yollarını ama bence şuaralar mantıklı gelmior bana 1.6 tüplüden 125lik tsi a geçmek

1.4 TSİ FR sahibiyim, yakıt bana göre cok uygun. Sehir içi tam net hesaplamalarıma göre 33 krş yakıyor aracım. Tabiki de performans beklentim olursa tam net olarak 40krş ila 45krş yakıyor. Aracım henuz sıfır. ( 4000 bine yaklastı. ) Hiç düşünme 1.4e geç derim.... :cool:

Devirli kullanarak şehiriçi ki arabam yazılımlı 100 liraya 240-250 km gidiyorum..

yardımları geçen arkadaşlara teşekür ederim. karar alınmıştır. iyiki varsın scw ailesi.

uzun yolda 5-6 litre , sehir icinde 7-8 litre yakıyor. Bunlar benim verilerim.

Selamlar ramazan bayramında sivasa gittim gidiş geliş 2000km 660 tl yakıt tüketimi oldu dönüşte araba bağaj full dü 4 kişi geri döndüm ankaradan sonra 160 170 sabit geldim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt