Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Motor İlk Dönem Nasıl Kullanılmalı

:) ne bileyim sanki 2500 devirden sonra araca yüklendiğimde bi tutukluk hissediyorum ivmelenme gecikiyor acaba yakıttan mı diye düşünmeye başladım

yakıt konusunda sürümü bol çok tercih edilen ve yeni istasyonları bulursan daha iyi olur herzaman yeni istasyon yeni ve temiz depo olarak düşünülebilir bostancı yanyoldaki benzinciden benzin alıyorum ben shell ve direk genel merkezin taşeron bi şirketin değil gayet memnunum denetimi sık bi istasyon...

genellikle hep aynı yerden alırım ama geçen bayram tatilinde uzun yola çıktım bi kereye mahsus olmak üzere ismi cismi bilinmeyen bir istasyondan 95 oktan aldım idarelik olarak ondan sonra oldu sanki daha sonra üzerine ismi cismi olan yerden 97 oktan aldım ama araba da bi değişme olmadı

genellikle hep aynı yerden alırım ama geçen bayram tatilinde uzun yola çıktım bi kereye mahsus olmak üzere ismi cismi bilinmeyen bir istasyondan 95 oktan aldım idarelik olarak ondan sonra oldu sanki daha sonra üzerine ismi cismi olan yerden 97 oktan aldım ama araba da bi değişme olmadı

hmm bu değişik bi durum servistede sormak lazım enjektör ve depo temizliği için hangi katkı maddesini kullanıyorlar ben şahsen katkı maddelerinde würth markasından başka marka tercih etmem....

Yepyeni arabada enjektör, depo temizliğine neden gerek olsun ki?

dur kalklarda inmesini beklemeyin bu aralar istanbul trafiğinde araba resmen deli ediyor adamı. sürekli hareket halinde ve devri 1500 - 2500 arasında kullanmaya çalışın ve en az fren yapacağınız şekli bulun değerler inanılmaz düşecektir. ben 90la uzun süreli gittiğimde en düşük 4.9 gördüm, normal kullanımda 8 - 9 arası değerlerde kalıyor trafikte. azıp da köklersem motorun durumuna göre değişiyor, 14 gördüğüm de oldu 9.5 gördüğümde, ne kadar yüklendiğine bağlı.

Vay be ben bu yazının içinde gizli dep depçi ruhu gördüm:D

Katılıyorum.............:eek:

Geri
Üst Alt