Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi icin LPG ve LPDİ hakkında

Anldım bi araştırayım ama fiyst olarak cok fazla geliyor.. Ama sistem randıman veriyor ki talep ver bu güzel bir şey

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

basmadıktan sonra tsı motoru ne yapacan. eğer arabayı daha uzun seneler kullanırım dersen hemen geç. Basa basa gidersin ve taktırıpta memnun kalmayanı görmedim.

basmadıktan sonra tsı motoru ne yapacan. eğer arabayı daha uzun seneler kullanırım dersen hemen geç. Basa basa gidersin ve taktırıpta memnun kalmayanı görmedim.

Lpdi sistem haklısınız güzel bir sistem taktıranlar memnuniyetini dile getiriyor fakat 10 kullanıcıdan 8 i haftada bir sanayiye gitmem gerekiyor motor arıza ışığı yanıyor,araç gaz yemiyor vs sıkıntılarla sanayiye uğrayıp düzelttirdiklerini ve sistemin tam oturması için uzun bi süre sanayiye yolunuz düşer tarzında yorumlar var.

Lpdi sistem haklısınız güzel bir sistem taktıranlar memnuniyetini dile getiriyor fakat 10 kullanıcıdan 8 i haftada bir sanayiye gitmem gerekiyor motor arıza ışığı yanıyor,araç gaz yemiyor vs sıkıntılarla sanayiye uğrayıp düzelttirdiklerini ve sistemin tam oturması için uzun bi süre sanayiye yolunuz düşer tarzında yorumlar var.
kesinlikle katılıyorum ama arıza ışığı bu tarz kitlerde hep yanar. Bu işlerde usta çok önemli, işinin ehli kişiler sizi memnun eder. Fiyat olarak 6 bin lira çok pahalı bu sisteme. zannedersem sistem yaygınlaştıkça fiyatta düşecektir.

Arkadaslar 2010 yılında konusuluyordu bu sistem fakat maliyetli olduğu icin yaygınlaşamadı... Ve kronik sorunları yüzünden insanlar güvenemiyor..

yeni sistem lpdi sistemler gayet performanslı ve güzel sistemler. bizzar tsi ve fsi jetta ve passatda tecrübe ettim gerçekten performans ve yakıt olarak mükemmel diyebilirim. lakin yılda 10bin km o masrafa değer mi diye sorarsak elbette tercih meselesi. kasım ayında aldığım aracımla şu anda yaklaşık 20bin km yol yaptım. 3bin kadarı benzinleydi lpg yoktu. 1400 tl gibi bir ücretle lovato taktırdım ama lpdi daha pahalı bir sistem. diğer yönden artısı şu diyebilirim deponuzdaki benzin yaz kış bir gram azalmaz. lpdi sistemler lpg ile direkt çalışmaktadır. aracın kendi benzin enjektörlerini kullanırlar lpg enjektörüne ihtiyaç duymazlar.

Benim aracim seat altea xl 1.4 tsi. Brc lpg sistemi var bende normal sirali sistem var. Likit sistemden degil. Hicbir sorunum yok. Net avantaji %35. Performans canavar gibi. Araba 94 bin km au anda. 42 bin km dir lpg li biniliyor. Tavsiye ederim. Kim demis tsi lpg li olmaz diye. Brc bilmiyorum su anda fiyatini ama lovato 2450 lira guncel fiyat. Istanbulda olanlar icin makine muhendisi arkadas var onu tavsiye edebilirim. %100 sorunsuz iş yapar. Garantilidir.

H. ENDER PALA

Sıralı sistemde güc kaybı olusuyor o yüzden sıralı düşünmüyorum. Eski leonum sıralıydı. Ama genel olarak sanırım 10 bin km icin o kadar vermeye gerek yok bunu anladım. Yılda bir kez tatile gidecegiz ondada dizele göre gaza göre 100-200 fazla yakar oda önemli değil en azından 5000-6000 tl vermekten iyidir.. Yorumlarınız icin tesekkürler arkadaşlar cok yön verici oldu benim icin

Benim aracim seat altea xl 1.4 tsi. Brc lpg sistemi var bende normal sirali sistem var. Likit sistemden degil. Hicbir sorunum yok. Net avantaji %35. Performans canavar gibi. Araba 94 bin km au anda. 42 bin km dir lpg li biniliyor. Tavsiye ederim. Kim demis tsi lpg li olmaz diye. Brc bilmiyorum su anda fiyatini ama lovato 2450 lira guncel fiyat. Istanbulda olanlar icin makine muhendisi arkadas var onu tavsiye edebilirim. %100 sorunsuz iş yapar. Garantilidir.

H. ENDER PALA

sizin araç tsi ve normal sıralı sistem lpg mi taktılar.

Eski leonum atmosferik 1.6 ydı. Aldığım duyumlara göre tsi sıralı takıyorlar

Geri
Üst Alt