• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1.4 tsi dsg mi 1.4 ecotsi dsg mi??

Miroğlu

Kayıtlı Üye
İsim
Yusuf
Nereden
Niğde
Araç
Leon 1.4 TSI Xcellence
Plaka
51 BK 444
Arkadaslar merhaba konu basligindan gordugunuz gibi iki tipleri var ilanlarda sizce hangisi gerci şu an act siz satilmiyor diye biliyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir.

Son düzenleme:

ismail33

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail
Nereden
Mersin
Araç
İbiza 1.4 Style
ACT motor güzel bir teknoloji, ben güç istemiyorum arabanın gücünün yarısıyla gitmek istiyorum dediğinde 2 silindiri kapatıp, yakıt enjeksiyononu ve ateşlemeyi kesiyor. %16 lık bir yakıt tasarrufundan bahsediliyor. Bu devirde güçlü araba değil yakıt tasarruflu araba ön plandadır. Benzin olmuş 7.14 TL :)

matrak29

Kayıtlı Üye
İsim
kaan
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34RT4013
Ben olsam ecotsi tercih ederim ..

WatchTower

Kayıtlı Üye
İsim
Serkan
Nereden
Bursa
Araç
Leon 1.4 TSI FR
ACT motor güzel bir teknoloji, ben güç istemiyorum arabanın gücünün yarısıyla gitmek istiyorum dediğinde 2 silindiri kapatıp, yakıt enjeksiyononu ve ateşlemeyi kesiyor. %16 lık bir yakıt tasarrufundan bahsediliyor. Bu devirde güçlü araba değil yakıt tasarruflu araba ön plandadır. Benzin olmuş 7.14 TL :)
ACT 100 km de 0.5 ile 1 lt Yakıt tasarrufu sağlar . O da Yol ve Trafik şartları uygunsa, daha çok şehir dışı kullanımda faydası vardır

tam12den

Kayıtlı Üye
İsim
deniz kn
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
tavsiyem 150 act istersen normal bir araba gibi gidiyor ve az yakıyor (istanbul şehir içi 6 litrelerde ) istersende eko da dahi olsa gaz pedalına tam bastığında altta ikinci bir tık kademe daha var o anda çıldırıyor motor

Üst Alt