Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TDI Stylance & 1.4 TDI S-Rider Farklar. . .

valla yıllarca lpg kullandım. Dizele geçtikten sonra kirlisakal abimizin dediklerini anladım. LPG hakkatten yorucu

merhaba arkadaşım
tam adamına sordun bir cordobacı olarak :) benım arac stylance 2007 1.4 tdi o yılların en fulu.şifreli jant+digital klima+dikiz ayna içerden düğmeden kapanma+cruıse control+mp3 track teyp+6 tane hoporler+deri sport direksiyon+direksyıondan kumanda vs...
s-rider koltuk döşeme kumaş farkı var bazı özellikler mahrum.açıkcası cok incelemedim beni çekmediği için
ee kirlisakal 2008-2009 neden almadın da 2007 aldın dıye sorabilirsin almadım cunku 2007 en diri kasadır aracımı tanıyan bilir.
ibiza düşünme cunku ibiza cordoba aynıdır.....biri sedan diğeri hatcbaktir adı değişik.bagaj sıkıntı değil dersen ibiza ,yok bagaj buyuk olsun dersen 500 lt sana yeter :)
2004-2005 düşünme 1-2 lira fazla ver 2007 stylance bak sonra modifiye ederiz :)
Ekli dosyayı görüntüle 10321Ekli dosyayı görüntüle 10322

10 yıllık 2005 cordoba S-rıder sahibi olarak şunları ilave etmek isterim. Seat 2004 sonları " COSTA" sıfatlı cordoba kasalı düşük donanımlı bir araç yaptı 2005 sonlarına doğruda kaldırdı. o dönemde en ful dizel aracına S-rider gibi stylance harici bir isim icat etti. mesela costa modelinde direksiyondan kumanda varken s-rıder da yok.
mp3, direksyıondan kumanda, koltuk döşeme kumaş farkı dışında tüm özellikler s-rıder da mevcut. diri kaslık kısmına gelince arabanın teknik ölçülerini kıyaslamanı öneririm. eğer ölçüler mm olarak aynıysa dirilik dediğimiz şeyin algısı tamamen sana kalmış. Kirlisakal'ın da dediği gibi sedan sedandır, dizel de dizel. iyi bir araca rastlarsan bize dua edesin inşaallah. Allah C.C. Hayırlısını nasip etsin

10 yıllık 2005 cordoba S-rıder sahibi olarak şunları ilave etmek isterim. Seat 2004 sonları " COSTA" sıfatlı cordoba kasalı düşük donanımlı bir araç yaptı 2005 sonlarına doğruda kaldırdı. o dönemde en ful dizel aracına S-rider gibi stylance harici bir isim icat etti. mesela costa modelinde direksiyondan kumanda varken s-rıder da yok.
mp3, direksyıondan kumanda, koltuk döşeme kumaş farkı dışında tüm özellikler s-rıder da mevcut. diri kaslık kısmına gelince arabanın teknik ölçülerini kıyaslamanı öneririm. eğer ölçüler mm olarak aynıysa dirilik dediğimiz şeyin algısı tamamen sana kalmış. Kirlisakal'ın da dediği gibi sedan sedandır, dizel de dizel. iyi bir araca rastlarsan bize dua edesin inşaallah. Allah C.C. Hayırlısını nasip etsin
Peki üstadım iki model arasında dizel olarak motor farkı var mıdır. Mesela beygir gücü . . .

Kardeşim inşallah bu liste işine yarar

Cordoba 1.4 TDI PD (AMF - 55kW) (DT) (2003-)
Cordoba 1.4 TDI PD (BNM - 51kW) (DT) (2003-)
Cordoba 1.4 TDI PD (BNV, BMS - 58/59kW) (DT) (2006-)
Cordoba 1.4 TDI PD DPF (BNV, BMS - 58/59kW) (DT) (2006-)

Geri
Üst Alt