Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 ibiza yakıt ve lpg

Arkadaşlar merhaba.Konuyu yeniden hortlatayım dedim :D Aracım 2011 1.4 reference 85bg.Şuan şehir içi ortalama 9-10 lt yakıyor.Malum benzin fiyatları ortada ve bende yakıt tüketimim çok olduğu için aracımı satmayı düşünüyorum ama yakıt hariç aracımdan memnunum.Eğer lpg taktıracak olursam yakıt tüketimim ortalama ne olur ve hangi firmayı tavsiye edersiniz.Şimdiden hepinize teşekkür ederim

merhaba lar benim aracımda 2011 ibiza 1.4 bugün atiker ile görüştüm grand modeli uygunmuş yarın taktirmayi düşünüyorum %40 tasarruf sağlıyormuş bakalım.

Arkadaşlar merhaba.Konuyu yeniden hortlatayım dedim :D Aracım 2011 1.4 reference 85bg.Şuan şehir içi ortalama 9-10 lt yakıyor.Malum benzin fiyatları ortada ve bende yakıt tüketimim çok olduğu için aracımı satmayı düşünüyorum ama yakıt hariç aracımdan memnunum.Eğer lpg taktıracak olursam yakıt tüketimim ortalama ne olur ve hangi firmayı tavsiye edersiniz.Şimdiden hepinize teşekkür ederim

Benim arac 1.4 lpgli ibiza atiker obd2 var şehir içi bir depo 35lt 330km yol yapıyorum ve aracı oldukca agresıf kullanıyorum uzun yolda klima acık şekilde 440km gittim gaz bitmeden yakıt aldım lpg candır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eyvallah kardeşim bilgilendirdiğin işin teşekkür ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu yine hortlayacak yaranıza tuz basar gibi ama acaba güncel lpg alış fiyatlarınız ile ortalama hangi şehirde ortalama şehiriçi şehirdışı yakıt tüketimleriniz nedir ?

Konu yine hortlayacak yaranıza tuz basar gibi ama acaba güncel lpg alış fiyatlarınız ile ortalama hangi şehirde ortalama şehiriçi şehirdışı yakıt tüketimleriniz nedir ?
istanbuldayım ancak trafikte aracımı pek kullandığım söylenemez evimle işim 100 mt :) 15 günde bir b.düzü-izmit arası ve hafta sonları bdüzü civarı avm sahil falan yapıyorum. sadece şehir içi hesaplamadım hiç. shell gaz kullanıyorum her defasında aynı pompadan almaya özen gösteriyorum ve benzinden gaza geçene kadar olan kmler de dahil hiç şaşmıyor desem yeri var 9.5 lt gaz harcıyorum. lpgyi mart ayında taktırdım ve çok memnunum. izmite gidiş gelişlerde genelde 110 120 km hız ile seyir halindeyim. geçen ay bdüzü düzce pamukova(sakarya) bdüzü arasında ise 100 km ortalama hızla 9 lt lpg yakmıştı

istanbuldayım ancak trafikte aracımı pek kullandığım söylenemez evimle işim 100 mt :) 15 günde bir b.düzü-izmit arası ve hafta sonları bdüzü civarı avm sahil falan yapıyorum. sadece şehir içi hesaplamadım hiç. shell gaz kullanıyorum her defasında aynı pompadan almaya özen gösteriyorum ve benzinden gaza geçene kadar olan kmler de dahil hiç şaşmıyor desem yeri var 9.5 lt gaz harcıyorum. lpgyi mart ayında taktırdım ve çok memnunum. izmite gidiş gelişlerde genelde 110 120 km hız ile seyir halindeyim. geçen ay bdüzü düzce pamukova(sakarya) bdüzü arasında ise 100 km ortalama hızla 9 lt lpg yakmıştı

100 km deki ortalama mı 9-9,5 yoksa b.düzü izmit arasında harcadığınız toplam yakıt mı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

yok artık 9lt gaz nedir yav 2.80 den çarp 25 kuruş yapar ki lpg fiyatı tavan şuan. ilk takıldığında 2.10 tl idi bedava gibi geliyordu bana :D

Geri
Üst Alt