Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 elegance otomatik vites

Asder

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2. El aldığım aracı referance paket biliyordum fakat elegance paketmiş şimdi sizlere sormak istediğim aracım 1.4 elegance otomatik 4 ileri ve bu aracımda atiler sıralı sistem lpg mevcut. Ben bu araç ile 34-35 litre lpgyle en fazla 220km civarı gidiyorum yani 100 km de 15 litre gaz yakıyorum bu normal mi?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynı motor şanzıman ve yakıtlısını 4 ay kullanmıştım. Ortalama 11 lt gaz tüketiyordu şehir içinde. Orta düzey dur kalk trafikli şehirde. Çok geldi. Acaba gaz ayarı ve buji bakımları yapıldı mı?

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gaz ayarı yapıldı ama bujilere baktırmadım bujilerden farkeder mi bu kadar acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gaz ayarı yapıldı ama bujilere baktırmadım bujilerden farkeder mi bu kadar acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bujilere baktır bence birde iyi bir gaz ayarı yaptır bende ibiza vardı aynı depodan 34-35 litre arası alıyordu bir depo ile 300 -350 km arası gidiyordu istanbul içi

Geri
Üst Alt