Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 dizel cordoba

Tamam bir ölçtürürüm ama zannetmiyorum.kış aylarında -30 görüyoruz sabah iki üç kere kızdırıyorum tek marşta alıyordu geçen sene tiriger setini değiştirdim ağır bakımı yaptırdım ustaya demiştim böyle bir sorunu var diye oda pompadan da yapabilir demişti birde su Dök dedi pompanın üstüne öyle dene yine yapacakmı denemedim hiç.Enjektör temizliğide yaptı mazotu kesti depodan bana atmış olduğun markası başka ama 1 litreye yakındı tüp gibi yarım saat onunla çalıştı Zigana dağını yırtarak çıkıyordu 5kişi vardı arababada iyiydi o zamanlar.Attığın temizliciden alıcam ustacım bide yağ ne kullanayım Enson Castrol 5.30 edge koymuştu usta.şimdi bakıyorum 130 140 tl civarı biraz tuzlu bundanmı alayım senin tavsiyen başka yağ varmı.

Benim de bazen ilkinde almıyor ikincisinde alıyor marş. Bu yüzden anılan ürünü kesin alıp kullanacağım.
[doublepost=1498600676,1498600147][/doublepost]
En son yağı 1 hafta önce değiştirdiğimde yağ ve hava filtresini mecburen değiştirmiştim fakat mazot ve polen filtresini değiştirmedim. Şimdi poleni değiştirecem mazot biraz daha beklesin:)) tuzlu...ayrıca ilk önceliğim direksiyon çünkü inanın çok yoruyor düşük hızda ve durur vaziyette aşırı sertleşiyor sağ ve sol dönüşlerde. Yağ haznesine söylediğiniz yerden baktıracam ki inşallah Yağdandır. Başka bir masraf çıkmasını arzu etmiyorum. En son lastik aldığımda balans yapıldı fakat rot ayarı yapılmadı. Acaba ön takımdan kaynaklanabilirmi? Bu malum sertleşme NOT: ESKİ LASTİKLERDE DE BU SORUN VARDI BİR ANDA BAŞLADI VE ENTERESAN BİR ŞEKİLDE SABAHLARI YUMUŞAK GÜN İÇİNDE SERTLEŞİYOR. AKÜYÜ DE KONTROL ETTİRECEĞİM. ALAKASI OLABİLİR DEMİŞTİNİZ
Birader aku ye önem ver takarsan da 70 72 tak

Geri
Üst Alt