Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2tsi dsg volan problemi

tansuozdogan

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar. Allahtan bir mani olmazsa seat ailesine üye biri olacağım yakın bir tarihte. Benim sorum şu; satın alacağım araç 2016 model 37bin km de 1.2tsi dsg şanzıman. Şase numarasını araç sahibinden istedim ve leon serviste çalışan arkadaşıma gönderdim bir problem vs var mı diye. Araç servis bakımlı ve kazasız dedi. Yalnız 34binde rolantide titreme-ses sorunu yüzünden servise gelmiş ve bunun takibinde de aracın volantı değişmiş. Ben bu durumu araç sahibine sordum. Sorun düzeldi şuan bir problemi yok dedi. Aracı şehir dışında olduğundan dolayı görme imkanım olmadı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Yani tamam şuanda düzelmiş olmasında sorun yok. Sadece kronik bir problem olması ihtimali ve benim her 30-35 binde aracımı volan değişimiyle karşılaşmamdan korkuyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi günler.

Herkese merhabalar. Allahtan bir mani olmazsa seat ailesine üye biri olacağım yakın bir tarihte. Benim sorum şu; satın alacağım araç 2016 model 37bin km de 1.2tsi dsg şanzıman. Şase numarasını araç sahibinden istedim ve leon serviste çalışan arkadaşıma gönderdim bir problem vs var mı diye. Araç servis bakımlı ve kazasız dedi. Yalnız 34binde rolantide titreme-ses sorunu yüzünden servise gelmiş ve bunun takibinde de aracın volantı değişmiş. Ben bu durumu araç sahibine sordum. Sorun düzeldi şuan bir problemi yok dedi. Aracı şehir dışında olduğundan dolayı görme imkanım olmadı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Yani tamam şuanda düzelmiş olmasında sorun yok. Sadece kronik bir problem olması ihtimali ve benim her 30-35 binde aracımı volan değişimiyle karşılaşmamdan korkuyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi günler.

Bu problem şans meselesi kiminde 5bin km de oluyor kiminde hiç olmuyor muhtemelen tekrar aynı sıkıntıyı yaşatmaz servis kayıtlı olduğu içinde ileride sorun olursa iyi niyetten tekrar değişim yaparlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu problem şans meselesi kiminde 5bin km de oluyor kiminde hiç olmuyor muhtemelen tekrar aynı sıkıntıyı yaşatmaz servis kayıtlı olduğu içinde ileride sorun olursa iyi niyetten tekrar değişim yaparlar

İlgi alakanız için teşekkür ederim. Sırf bu sebep yüzünden garantiyi uzatmak istiyordum. İyi niyet garantisinde ücret alınmıyor mu bu gibi işlemlerde bilginiz var mı ? iyi niyet garantisi kapsam ve koşulları hakkında ?

sadece işçilik ücretinin bir kısmını ödersiniz, parça ücreti yansıtılmaz

Teşekkürler verdiğiniz cevaplar için. İlk aracım olacak bu sebepten dolayı biraz heyecan biraz endişe var. Pişman olur muyum olmaz mıyım diye.

Şöyle diyeyim parça ücretleri ve bakım masrafları serviste bayağı yüksek denile bilir benim iyi ustam var dersen yada iyi ustaya denk gelip sürekli gidersen masrafın düşer muhabbetinize görede ilgi alakaları daha fazla olur

Geri
Üst Alt