Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2TSI DSG LEON 15.000 km Bakımı Yetkili servis fiyatları

kdrarslaan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

Aracımın ilk bakım zamanı geldi. Yakın zamanda yetkili serviste standart bakım(yag , yag filtresi hava polen filtresi vs ) yaptıran varsa fiyat ve yer bilgisi paylaşabilirmi.

Arkadaşlar merhaba;

Aracımın ilk bakım zamanı geldi. Yakın zamanda yetkili serviste standart bakım(yag , yag filtresi hava polen filtresi vs ) yaptıran varsa fiyat ve yer bilgisi paylaşabilirmi.

Birkaç hafta önce 1100₺ civarında idi şuan bayi ekstra indirim var mı bilmiyorum
4 yaş dolduranlara bakım 699₺ ye kampanya var sadece

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba,
Doğuş Oto Çankaya'da 1 hafta evvel 1.yıl bakımı yaptırdım bende. Standart işlemler; yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi. Internet'ten rezervasyon yaptırdığım için %5 indirim vardı. 1.003 TL ödedim. Silecek suyu koydurmadım, o olsa 16 TL daha istiyorlar. :)
Kolay gelsin

Merhaba,
Doğuş Oto Çankaya'da 1 hafta evvel 1.yıl bakımı yaptırdım bende. Standart işlemler; yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi. Internet'ten rezervasyon yaptırdığım için %5 indirim vardı. 1.003 TL ödedim. Silecek suyu koydurmadım, o olsa 16 TL daha istiyorlar. :)
Kolay gelsin

Merhaba

Kullanılan yağ markasını biliyormusunuz?

Geri
Üst Alt