Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 Tsi ile Yeniden :)

Pargalı

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese S.a abilerim malumunuz 1.2 tsi yada 1.4 atmosferik ibiza arıyordum Ankara'da ilk elden buldum 2015- 42.000 km de
En acilinden sticker'lanmayı bekliyor kuyruğu eğri :)
Ankara'dan Kayseri'ye 355 km yol yaptım 90-95 sabit geldim yollarda hem radar hemde üzerinde yazlık lastikler vardı basmaya korktum açıkçası bu sürede 5.5 Litre yaktı şehir içi henüz test edemedim.Performans olarak beni tatmin etti 2000-4500 devir arası tork'u en çok hissettiğim kısım oldu.
Benden önceki sahibi 5000 km önce shell marka partiküllü yağ kullanmış bu konuda bir sıkıntı yaşarmıyım açıkçası bakımını yaza doğru yapmayı planlıyorum bu yağ hakkında tecrübe sahibi abilerim yardımcı olursa sevinirim bir önceki aracımda hep mobil 1 kullanmıştım.

5B1146E8-44C3-47A1-827D-483C2B043E48.jpg

Öncelikle herkese S.a abilerim malumunuz 1.2 tsi yada 1.4 atmosferik ibiza arıyordum Ankara'da ilk elden buldum 2015- 42.000 km de
En acilinden sticker'lanmayı bekliyor kuyruğu eğri :)
Ankara'dan Kayseri'ye 355 km yol yaptım 90-95 sabit geldim yollarda hem radar hemde üzerinde yazlık lastikler vardı basmaya korktum açıkçası bu sürede 5.5 Litre yaktı şehir içi henüz test edemedim.Performans olarak beni tatmin etti 2000-4500 devir arası tork'u en çok hissettiğim kısım oldu.
Benden önceki sahibi 5000 km önce shell marka partiküllü yağ kullanmış bu konuda bir sıkıntı yaşarmıyım açıkçası bakımını yaza doğru yapmayı planlıyorum bu yağ hakkında tecrübe sahibi abilerim yardımcı olursa sevinirim bir önceki aracımda hep mobil 1 kullanmıştım.

Ekli dosyayı görüntüle 18996

Kazasız belasız kullanın aracınızı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Süper! gaziantep arabası. Hayırlı olsun. Yağ bakımı yapıldığından eminsen değiştirme. Ama emin olmak için yaklaşık 300 TL ödeyebilirsin

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt