Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 2016 ibiza yay & coil

İbiza3535

Kayıtlı Üye
Aracımı basmak istiyorum 3.5 cm ultra racing yay mı alsam yoksa önlere coilover arkalara soğuk pres mi yapmalıyım karar veremedim.Yay alırsam ne kadar düşer bilemiyorum.

En temizi coil karseşim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence kesinlikle coilovera göre yayın sekmesi sertliği konforsuzluğu çekilmez istediğiniz kadar düşürüp yükseltebilirsiniz Başaran Coilover tavsiye ederim piyasada ki en konforlu coildir kendileri ...

Bence kesinlikle coilovera göre yayın sekmesi sertliği konforsuzluğu çekilmez istediğiniz kadar düşürüp yükseltebilirsiniz Başaran Coilover tavsiye ederim piyasada ki en konforlu coildir kendileri ...
Başarandan coil sipariş verdim bu haftasonu takıcam inşallah

Şimdiden hayırlı olsun sadece ön mü yoksa ön arka mı birde montaj sonrası yorumlarınızı belirtirseniz çok seviniriz ...

Geri
Üst Alt